Kelionės po Lietuvą

Žibintų festivalis „Stebuklų šalyje“ 2021 Pakruojo dvare

KELIONĖS DATA TIKSLINAMA

29 EUR suaugusiam, 24* EUR vaikui

KELIONĖS KAINA

Vilkaviškis. Marijampolė. Kazlų Rūda. Kaunas (PC Mega).

IŠVYKIMAS IŠ

KELIONĖS DATA TIKSLINAMA

29 EUR suaugusiam, 24* EUR vaikui

KELIONĖS KAINA

Vilkaviškis. Marijampolė. Kazlų Rūda. Kaunas (PC Mega).

IŠVYKIMAS IŠ
Šiais metais Pakruojo dvaras ir vėl stebins ryškiaspalviu šviečiančių skulptūrų parku. Tai įspūdingas „Stebuklų šalyje 2021“ reginys, kuris nepaliks abejingų! 
KELIONĖS PROGRAMA

Kiekviena kelionė turi kažką ypatingo ir nepakartojamo. Kelionės tai tarsi kitas pasaulis, kuris mus praturtina, kuriame galime pasisemti daugybę įspūdžių, emocijų, patirties, pažinčių bei pamokų. Todėl pasidovanokime sau nepamirštamą kelionę su nepakartojamais vaizdais Lietuvoje.

Tai - ryškus, įspūdingas reginys, kuris nustebins nauja tematika, dydžiu ir netikėtais technologiniais sprendimais. Šiame festivalyje pasijusite lyg kitame pasaulyje, kur realybė persipina su fantazija. Čia Jūsų lauks šimtai didžiulių skulptūrų, spalvingas grybų miškas, medžiuose kabantys mėnuliai, šnabždantys gėlių veidai bei ypatinga Svajonių pilis, kuri išpildys slapčiausius Jūsų norus.. O tam, kad pojūtis būtų stipresnis bus pasitelkiamos instaliacijos, projekcijos, lazeriai bei garso efektai. Visa tai sukurs nepakartojamą bei nepamirštamą atmosferą!

Kviečiame susipažinti kas Jūsų lauks kelionės programoje, kol bus pasiektas įspūdingasis Pakruojo dvaras!
Rytą pradėsime nuo apsilankymo Bistrampolio dvare. Jame kartu su gidu išgirsite dvaro paslaptis ir legendas! Pasivaikščiosite po dvaro teritoriją, kur susipažinsite su turtinga Bistrampolio dvaro istorija, pamatysite visus dvaro sodybos komplekso pastatus. Šis dvaras - tai vienas reikšmingiausių XV a. pab. Dvarų šiaurės Lietuvoje! Nuo XVII a. pab. Dvaras net apie tris šimtmečius priklausė bajorų Bistramų giminei. Iki šiol yra išlikę net 10 kitų dvaro sodybos ansamblio pastatų, o seniausio pastato metai siekia net 1820 metus. Dvare buvo sutvarkyti centrinių rūmų fasadai, atkurta ledainė, atstatytas parko paviljonas ant Birutės kalno bei išlikusiame žirgyne yra įrengta koncertinė salė. Patį dvarą supa didelis parkas, keli tvenkiniai bei kapinės. Įdomu tai, kad vietoj buvusios dvaro elektrinės dabar yra įkurtas knygnešystės muziejus, kuriame eksponuojamas kryžius, po kuriuo mirė knygnešys Jurgis Bielinis. Šiomis dienomis dvare įsikūrę ir veikia viešbutis bei kavinė - restoranas. O tam, kad dar labiau pajausti dvaro dvasią, po ekskursijos visi vaišinsimės karšta arbata/kava bei skanausime dvarišką pyragą.

Po Bistrampolio dvaro toliau vyksime į Šeduvą, kur Jūsų lauks istorinės, karinės technikos muziejus. Tai ne paprastas transporto muziejus, kadangi jis yra “gyvas” ir nuolat judantis, taip pat jame yra istorinės karinės technikos ekspozicija, kurioje kiekvienas eksponatas bent kartą per metus išvažiuoja į miesto gatves. Šis muziejus turi neįkainojamą ekspoziciją, kadangi jame kiekviena transporto priemonė yra visiškai originali iki pat variklio ir važiuoklės. Lankytojai kviečiami pamatyti ne tik amerikietiškas, bet ir vokiškas, čekoslavakiškas transporto priemones bei, žinoma, sovietinę techniką. Muziejuje bus galima išvysti “Ševroletą”, “Vabalą”, milicijos automobilius, sovietmečio limuzinus bei patį įspūdingiausią - aštuonių cilindrų galingąjį amerikietišką “Kadilaką”, kuris buvo pagamintas 1929 metais!

kelionė autobusu
lydintis kelionės vadovas - gidas
kelionės programos rengimas ir derinimas.

  • Šeduvos istorinės, karinės technikos muziejuje.: 4 Eur/asm. Nemokamai įleidžiami neįgaliesieji. 
  • Ekskursija Bistrampolio dvare, Kava/arbata, dvariškas pyragas: 4,90 eur/asm. 
  • Pakruojo dvaro bilietas į festivalį „STEBUKLŲ ŠALYJE“
  • *Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.
  • Kelionės maršrutą parengė: UAB Janikės kelionės
  • Kelionės metu galime daryti vaizdo įrašus ar nuotraukas, ir nepamirštame keliautojo asmenų teisės į privatumą, garbę bei orumą. Tad jei viešoje vietoje nufilmuoti žmonės, kurie gerai matomi, atpažįstami, bet situacija nepateikia žmogaus iš negatyvios pusės, nėra braunamasi į jų privačią erdvę – tokius įrašus galima naudoti. Net ir kelionėje ar renginyje esantis asmuo gali nenorėti būti fiksuojamas, todėl jei žmogus savo veiksmais tokį nenorą išreiškia, reikėtų tokį prieštaravimą gerbti tad jei nesutinkate su jūsų atvaizdo viešinimu mūsų rinkodaros tikslais praneškite apie nesutikimą.
  • * Kaina taikoma vaikams iki 12 metų amžiaus.

  • *Išvykimo laikas gali keistis. Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu likus 1-2 dienoms iki kelionės.
 val. išvykimas iš Vilkaviškio, nuo autobusų stoties.  Vytauto g. 103, Vilkaviškis
 val. išvykimas iš Marijampolės, nuo buvusio „Sūduvos“ stadiono aikštelės (Sporto g. 1 , Marijampolė).
 val. išvykimas iš Kazlų Rūdos, nuo Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centras. S. Daukanto g. 19
 val. Išvykimas iš Kauno, nuo "Mega" pramogų centro Islandijos pl. 32
*Išvykimo laikas gali keistis. Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu likus 1-2 dienoms iki kelionės.

Ką reikia žinoti šiai dienai, keliaujant autobusu po Baltijos šalis?
1. Apsauginių veido kaukių dėvėjimas keliaujant autobusu visos kelionės metu  yra būtinas.
2. Keliautojams, kurie prieš numatomą kelionę jaučiasi prastai – prašoma saugiai likti namuose ir nerizikuoti savo bei aplinkinių sveikata keliaujant.

Rezervuokite vietas