Kelionės po Lietuvą

Žibintų festivalis „Stebuklų šalyje“ 2020 Pakruojo dvare

2020 12 19

KELIONĖS DATA

29 EUR suaugusiam, 24* EUR vaikui

KELIONĖS KAINA

Vilkaviškis. Marijampolė. Kazlų Rūda. Kaunas (PC Mega).

IŠVYKIMAS IŠ

2021 01 02

KELIONĖS DATA

29 EUR suaugusiam, 24* EUR vaikui

KELIONĖS KAINA

Vilkaviškis. Marijampolė. Kazlų Rūda. Kaunas (PC Mega).

IŠVYKIMAS IŠ
Šiais metais Pakruojo dvaras rudens darganas palydės ir tamsias padanges nušvies išskirtinio grožio ir ryškumo renginiu – didžiųjų šviesos žibintų festivaliu „Stebuklų šalyje 2020“. 
KELIONĖS PROGRAMA

Nei iš vienos kelionės negrįžtame tokie pat, kokie išvažiavome. Kelionės mus keičia praturtindamos patirtimis, įspūdžiais, emocijomis, dovanoja naujų susitikimų, pažinčių, pamokų. Todėl pasidovanokime sau kelionę po Lietuvą – kažkurioje iš šalies vietų tikrai slepiasi Kalėdų dvasia. Geriausias laikas kalėdiniam kelionių po Lietuvą nuotykiui – dabar. 

Tai – naujas ir dar niekur nematytas reginys, kuris savyje apjungs mistinį iliuzijų, naujausių technologijų ir ryškiaspalvių šviesų pasaulius. Įžengus pro festivalio vartus jūs pasijusite lyg kitame pasaulyje, kur realybė persipina su fantazija, o paslaptingi kuždesiai gundo išklysti iš tikrojo kelio, pasinerti į tokį nuotykį, kur akys nejučia apgauna ir tik tyra širdis parodo vienintelę kryptį... Šiame mistiniame pasaulyje iš tamsos išnirs Svajonių pilis, kurią aplankius išsipildo tik trečias noras, išaugs spalvingas grybų miškas, prieš akis keistuose medžiuose kabės mėnuliai, o šnabždantys gėlių veidai neleis abejingai pro juos praeiti...
Žibintų festivalis „Stebuklų šalyje 2020“ – čia iliuzijos tampa realybe! Jau greitai bus galima papildyti išsamesnę festivalio programą... Pamatykite kas jūsų dar laukia kelionės programoje iki pasiekiant Pakruojo dvarą!
Rytą pradėsime jau pusiaukelėje, kur aplankysime Bistrampolio dvarą. Pasivaikščiokite po dvaro teritoriją su gidu, kuris supažindins Jus su turtinga Bistrampolio dvaro istorija, parodys visus dvaro sodybos komplekso pastatus. Sužinokite dvaro paslaptis ir legendas! Tai vienas iš reikšmingiausių XV a. pab. dvarų Šiaurės Lietuvoje. Bistrampolio dvaras nuo XVII a. pab. apie tris šimtmečius priklausė bajorų Bistramų giminei. Iki šių dienų išliko dar 10 kitų dvaro sodybos ansamblio pastatų, kurių seniausi yra 1820 m. Aplinkui – didelis XIX a. pr. parkas, 3 tvenkiniai ir kapinės. Sutvarkyti centrinių dvaro rūmų fasadai, atstatyta ledainė. Buvusioje dvaro elektrinėje įkurtas knygnešystės muziejus, jame eksponuojamas kryžius, po kuriuo mirė knygnešys Jurgis Bielinis. Ant Birutės kalno atstatytas parko paviljonas. Rūmuose veikia viešbutis, kavinė-restoranas. Išlikusiame žirgyne įrengta koncertinė salė. Po ekskursijos visi vaišinsimės kava/arbata ir skanausime dvarišką pyragą. 

Toliau keliausime į Šeduvą, kur Jūsų lauks apsilankymas istorinės, karinės technikos muziejuje. Tai nėra įprastas transporto muziejus – tai „gyva", mobili istorinės, taip pat istorinės karinės technikos ekspozicija, kuri bet kuriuo momentu gali pajudėti iš vietos. Šis automobilių muziejus turi neįkainojamą ekspoziciją: kiekviena priemonė yra visiški originali iki pat variklio ir važiuoklės. Pats įspūdingiausias - aštuonių cilindrų galingasis amerikietiškasis „Kadilakas", pagamintas dar 1929 metais - tikra legenda. Lankytojams siūloma pamatyti ne tik amerikietišką, bet ir vokišką, čekoslovakišką ir, žinoma, sovietinę techniką. Pamatyk kaip atrodė senasis "Kadilakas”, "Ševroletas”, mažutis "Vabalas” ar sovietmečio limuzinai, milicijos automobiliai.

kelionė autobusu
lydintis kelionės vadovas - gidas
kelionės programos rengimas ir derinimas.

  • Šeduvos istorinės, karinės technikos muziejuje.: 4 Eur/asm. Nemokamai įleidžiami neįgaliesieji. 
  • Ekskursija Bistrampolio dvare, Kava/arbata, dvariškas pyragas: 4,90 eur/asm. 
  • Pakruojo dvaro bilietas į festivalį „STEBUKLŲ ŠALYJE“
  • *Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.
  • Kelionės maršrutą parengė: UAB Janikės kelionės
  • Kelionės metu galime daryti vaizdo įrašus ar nuotraukas, ir nepamirštame keliautojo asmenų teisės į privatumą, garbę bei orumą. Tad jei viešoje vietoje nufilmuoti žmonės, kurie gerai matomi, atpažįstami, bet situacija nepateikia žmogaus iš negatyvios pusės, nėra braunamasi į jų privačią erdvę – tokius įrašus galima naudoti. Net ir kelionėje ar renginyje esantis asmuo gali nenorėti būti fiksuojamas, todėl jei žmogus savo veiksmais tokį nenorą išreiškia, reikėtų tokį prieštaravimą gerbti tad jei nesutinkate su jūsų atvaizdo viešinimu mūsų rinkodaros tikslais praneškite apie nesutikimą.
  • * Kaina taikoma vaikams iki 12 metų amžiaus.

  • *Išvykimo laikas gali keistis. Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu likus 1-2 dienoms iki kelionės.
 val. išvykimas iš Vilkaviškio, nuo autobusų stoties.  Vytauto g. 103, Vilkaviškis
 val. išvykimas iš Marijampolės, nuo buvusio „Sūduvos“ stadiono aikštelės (Sporto g. 1 , Marijampolė).
 val. išvykimas iš Kazlų Rūdos, nuo Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centras. S. Daukanto g. 19
 val. Išvykimas iš Kauno, nuo "Mega" pramogų centro Islandijos pl. 32
*Išvykimo laikas gali keistis. Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu likus 1-2 dienoms iki kelionės.

Ką reikia žinoti šiai dienai, keliaujant autobusu po Baltijos šalis?
1. Apsauginių veido kaukių dėvėjimas keliaujant autobusu visos kelionės metu  yra būtinas.
2. Keliautojams, kurie prieš numatomą kelionę jaučiasi prastai – prašoma saugiai likti namuose ir nerizikuoti savo bei aplinkinių sveikata keliaujant.

Rezervuokite vietas