Savaitgalio kelionės

Svajonių Roma!

Kodėl verta aplankyti Romą?

Turėdama neprilygstamą istoriją, Roma yra trečias lankomiausias miestas Europoje ir keturioliktasis visame pasaulyje. Tai pritraukia lankytojus iš viso pasaulio, kurie yra nekantrūs, norėdami atrasti įspūdingus miesto paminklus ir archeologines vietas - jau nekalbant apie garsiąją virtuvę ir jaukią atmosferą. Apžiūrėdami Koliziejų, lankytojai lengvai įsivaizduos, kaip gladiatoriai kovojo už savo gyvybę arenoje, nudžiuginti minios.
SKRYDŽIŲ LAIKAI: 2020.02.13 - 2020.02.15 (2 naktys)
  • Text Hover
REKOMENDUOJAME APGYVENDINIMĄ

Viešbutis Hotel Priscilla 3*, kaina nuo 336 EUR/ASM.

Šis viešbutis įsikūręs viename madingiausių Romos rajonų, arti Borgezių vilos sodų ir Via Veneto gatvės. Dėmesingų „Priscilla“ darbuotojų komanda pasirūpins nepriekaištingu aptarnavimu. Į numerių kainas įskaičiuoti lengvieji pusryčiai, kurie patiekiami nuo 7 iki 10 val. Baras ir pusryčių salė neseniai buvo visiškai atnaujinti. Pavakarieniauti galima kasdien nuo 19.30 iki 22.30 val. Viešbutyje galėsite užsisakyti ekskursijas, apsilankymus muziejuose ir pervežimus į bei iš oro uosto. Visą parą dirbančios registratūros personalas gerai kalba angliškai. Iš „Priscilla“ neskubėdami lengvai nueisite iki Ispanijos laiptus supančių parduotuvių. Iki Termini stoties galima greitai nuvažiuoti autobusu.

Viešbutis Laura 3* , kaina nuo 354 EUR/ASM.

„Hotel Laura“ yra patogiai įsikūręs Bolonijos aikštėje, šalia metro stoties. Jo puikus susisiekimas viešuoju transportu nukelia į visą Romą. Visuose kambariuose yra oro kondicionieriai. Kambariuose yra kiliminės dangos ir mediniai baldai. Kiekviename kambaryje yra atskiras vonios kambarys su dušu. Kai kuriuose yra balkonai. Šis jaukus ir svetingas viešbutis įsikūręs draugiškame gyvenamajame rajone, kuriame pilna parduotuvių ir restoranų. Valgykloje patiekiami savitarnos pusryčiai. Profesionali viešbučio „Laura“ personalo komanda bus malonu padėti jums pateikus bet kokius klausimus, įskaitant dienos išvykų ir ekskursijų po miestą organizavimą. Nomentano yra puikus pasirinkimas keliautojams, besidomintiems šioms parduotuvėms: senovinėms lankytinoms vietom, senamiesčiu ir muziejams.

Į kainą asmeniui įskaičiuota:

  • Skrydžiai (Vilnius – Romos Čampino – Vilnius)
  • Nemokamas rankinio bagažo vienetas dedamas po sėdyne iki 10kg (1 nedidelis asmeninis krepšys, kuris turi tilpti po kėde, priešais keleivį (40 cm x 20 cm x 25 cm). Tai gali būti rankinė, nešiojamojo kompiuterio krepšys ar nedidelė kuprinė.
  • Registracija internetu galima likus iki 2 dienų prieš išvykimą
  • 2 naktys viešbutyje su pusryčiais

Į kainą asmeniui neįskaičiuota:

  • Pervežimai (yra galimybė įsigyti papildomai)
  • Pirmenybė ir 2 Salono Krepšiai (yra galimybė įsigyti papildomai)
  • Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)

UŽSAKYTI KELIONĘ

Mobilus kelionės vadovas Romoje - išbandyk!
Šį kelionės vadovą parašė tokie keliautojai kaip jūs ir jis yra skirtas padėti jums susiplanuoti viešnagę Romoje, kad kuo geriau pažintumėte miestą, nesvarbu, ar gyvenate 2 dienas, ar mėnesį. Sužinokite, kokie yra geriausi lankytini objektai ir geriausios vietos pavalgyti, kokie muziejai yra verti ir kur apsistoti Romoje.