Sanatorijos Lietuvoje

SANATORIJA ENERGETIKAS 3* (Šventoji)

Sanatorija ,,Energetikas“ pasižymi gera infrastruktūra, gydomąją bazę, turi didelę, žalią teritoriją, šalia jūros.

Gydomi susirgimai: judamojo – atramos aparato; nervų sistemos (neurologinės); kraujotakos sistemos (kardiologiniai); kvėpavimo sistemos (pulmonologiniai); endokrininiai; ginekologiniai; virškinimo sistemos; odos susirgimai.
Energetikas, tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis centras, kuris savo veiklą pradėjo 1986 metais. Nuo įkūrimo pradžios čia gydosi, ilsisi bei sveikatingumo procedūromis naudojasi Lietuvos ir užsienio šalių gyventojai. Lankytojus konsultuoja, gydymo procedūras ir jų trukmę, atsižvelgiant į sveikatos būklę, parenka aukštos kvalifikacijos gydytojai. Procedūras atlieka įstaigos profesionalūs specialistai, dirbantys Jūsų sveikatai, grožiui ir gerai nuotaikai!

Sanatorija ,,Energetikas“ įsikūrusi Šventosios kurorte, už keleto žingsnių nuo Baltijos jūros ir smėlėtų jos paplūdimių bei už 10 km nuo Palangos.

2020.10.14-19 d. 5 naktys

DATA. TRUKMĖ

275 EUR ameniui

KAINA

Apgyvendinimas dviviečiame kambaryje, užsakant 2 asmenims; 3 kartų maitinimas.

APGYVENDINIMAS. MAITINIMAS.
Energetikas susideda iš trijų gyvenamųjų korpusų, kuriuose yra 201 renovuotas kambarys, bei medicininio bloko. Tai labai patogu, nes po atliktų procedūrų nereikia išeiti iš patalpų. Klientų poreikius palengvina liftas, tai suteikia didesnę laisvę judėti.
Maitinimas sveikatos centre yra įvairaus tipo, tris kartus per dieną: platus švediško stalo meniu, taip pat subalansuotas dietinis maitinimas. Juk sakoma, kad pietūs kavinėje – bene geriausias būdas sutrumpinti darbo dieną, pakeisti aplinką, smagiai paplepėti su draugais.
Paslaugos: SPA centras (baseinas, pirtis), vaikų žaidimų aikštelė, siūlomos sportinės pramogos, dviračių nuoma, yra nemokamas belaidys internetas, biblioteka, konferencijų salė.
  •     Apgyvendinimas dviviečiame standartiniame kambaryje, užsakant 2 asmenim;
  •     3 kartų maitinimas (švediškas stalas);
  •     Gydytojo reabilitologo konsultacija;
  •     Iki 5 gydomųjų procedūrų per parą (pagal gydytojo paskyrimą iš sąrašo).
  •     Transportas.
  •     Kurorto mokestis;
  •     Apgyvendinimas vienviečiame kabaryje už papildomą mokestį
  • Jeigu Jūs pageidaujate kelionės kitomis datomis, praneškite mums ir mes pasistengsime Jums padėti!

UŽSAKYTI KELIONĘ