Kelionės po Lietuvą

Plaukimas plaustu Dunajeco upe

2020.07.21 (4d.)

KELIONĖS DATA

nuo 160 EUR suaugusiam asmeniui

KELIONĖS KAINA

Marijampolės.

IŠVYKIMAS IŠ

2020.08.06 (4d.)

KELIONĖS DATA

nuo 160 EUR suaugusiam asmeniui

KELIONĖS KAINA

Marijampolės.

IŠVYKIMAS IŠ
Čenstochova - “Erelių lizdų” pilių kelias – Veličkos druskų kasykla -Krokuva – Zakopanė - Plaukimas plaustu Dunajeco upe

!!! Trys nakvynės Veličkos miestelyje , toje pačioje vietoje, gerame 3 žvaigždučių viešbutyje Galicija su pusryčiais ir vakarienėmis

KELIONĖS PROGRAMA
1 diena.
Išvykimas iš Lietuvos. Atvykimas į Čenstochovą. Šv.Mergelės Marijos alėja keliausite iki Šviesaus Kalno (Jasna Gora) vienuolyno. Tai Lenkijos dvasinis simbolis ir šalies religinė sostinė, nuo amžių traukianti piligrimus iš viso pasaulio. *Jasna Gora vienuolyne saugomas vienas iš didžiausių Lenkijos kultūros turtų – stebuklingoji Čenstochovos Juodosios madonos ikona. Šviesaus Kalno parkai. Išvykimas iš Čenstochovos.  . Toliau keliaujant Krokuvos – Čenstachovos aukštuma, “Erelių lizdų” pilių keliu, aplankoma Olštyno ir Ogrodzieneco pilys. Tai vienos iš galingiausių ir įspūdingiausių gynybinių  pilių Lenkijoje. Kelionė per Lenkiją. Vakarienė . Nakvynė viešbutyje. 
2 diena.
Pusryčiai. Išvyka į Veličką. Aplankome jau 700 metų veikiančią Veličkos druskų kasyklą. Ekskursija druskų kasyklų požemiuose: iš druskos sukurtos skulptūros, koplyčios, bažnyčia 135m gylyje. Dviejų kilometrų turistinė trasa veda kalnakasių iškirstais požemiais, vandens išplautomis olomis, pro požeminius ežerus į garsiąją Kingos bažnyčią. Grįžimas į Krokuvą, senąją Lenkijos sostinę. Ekskursija į Vavelio kalvą, kurią puošia didingi rūmai – Lenkijos – Lietuvos karalių rezidencija, Vavelio katedra (karaliaus Žygimanto varpas, jo koplyčia, S.Batoro, Jogailos, jo žmonos Jadvygos ir kitų karalių kapai, poeto A.Mickevičiaus palaikai). Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį: paminklas Žalgirio mūšio 500–osioms metinėms, Barbakanas (artilerijos bastionas), centriniai senojo miesto vartai, Floriono gatvė, kurioje gyveno garsusis dailininkas J.Mateika, viena didžiausių Europoje – Centrinė turgaus aikštė, Šv.Marijos bažnyčia, kurios didžiausia puošmena – Vito Stvošo sukurtas medinis drožinėtas altorius, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Jogailos universiteto kiemeliai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis ar pasėdėti vienoje iš kavinukių Sukenicų aikštėje. Vakarienė . Nakvynė viešbutyje.
3 diena.
Pusryčiai. Išvyka į  Zakopanę – miestelį, įsikūrusį gražioje ir jaukioje Tatrų kalnų masyvo papėdėje, turistų „atrastą“ jau XIXa. Zakopanės populiarumą lėmė sentimentai vietinių gyventojų kultūrai bei žavėjimasis gamta. Keltuvu pakilsite į Gubaluvką kalną, iš kur atsiveria nuostabi Tatrų bei kaimyninių kalnų masyvų – Gorcų, Pieninų ir Beskidų – panorama. Po pasivaikščiojimo kalnų takeliais grįšite į Zakopanę, ekskursija seniausioje miesto dalyje. Laisvu laiku turėsite galimybę pabuvoti Guralių (kalniečių) nacionaliniame turguje, pasivaikščioti tik pėstiesiems skirta Krupovki arba seniausia kurorto gatve Kocelnia. Čia pajusite tikrą spalvingų vietinių gyventojų folklorinę (Podhalės) kultūrą, tradicijas. Čia įsikūrusiose užeigose galėsite paragauti garsiosios kalniečių „kvasnicos“ ar šio krašto tradicinės „grybienės“.Pakilimas keltu į kalno viršūnę. Plaukimas plaustu Dunajeco upe Pieninų Nacionaliniame parkeViena iš įdomiausių turistinių pramogų Lenkijos kalnuose – tai plaukimas plaustu Dunajeco upe. Tai puikus pasiūlymas Krokuvoje ir Zakopanėje apsistojusiems turistams. Plaukimas plaustu yra visiškai saugus (upės gylis šioje vietoje neviršija vieno metro, kiekvienas plaustas yra lydimas gido). Plauksite per Pieninų Nacionalinio parko teritoriją – vietas, kur upė sudaro labai vaizdingą išlaužą: statūs šlaitai leidžiasi tiesiai į kalnų upę.
Ekskursijos metu turėsite progą pamatyti aukščiausias Pieninų viršūnes – monumentalius Trijų Karūnų ir Sokolica kalnus. Lenkijos ir Slovakijos pasienis, ribojamas Dunajeco vandenimis - tai laukinės gamtos karalija, besitęsianti už Lenkijos-Slovakijos pasienio ribų. . Plaukimas prasideda prieplaukoje Sromovicų Nižne miestelyje, o baigiasi už 15 km Ščavnicoje. Plaukimas užtrunka apie 2-3 val., ekskursijos trukmė priklauso nuo vandens lygio. Vykstant ten  galėsite apsilankyti vienoje iš gražiausių viduramžių pilių Lenkijoje – pilyje Niedzica, esančioje prie pat ekskursijos trasos. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

4 diena.
Pusryčiai. Išvyka į  Urvą Rojus {Jaskinia Raj} -  Tai yra viena iš būtinų pamatyti Lenkijos įžymybių – tai požeminis urvas, kupinas pasakiškų stalagmitų ir stalaktitų darinių. Einame 200 metrų ilgio  trasa 10 metrų gylyje. Lankome Neandertaliečių muziejų , matysime tikro dydžio mamuto kopiją. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.
  • Kelionė autobusu (, garso-vaizdo aparatūra),
  • 3 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis ,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI ~ 60 eurų

Rezervuokite vietas