Pažintinės kelionės

Artimiausios kelionės iš Marijampolės (nuolat pildoma):


Daugumoje Europos miestų kartą metuose organizuojama muziejų naktis, kurios metu duris atveria miesto muziejai, kurie nemokamai arba už simbolinį mokestį priima lankytojus, organizuoja specialius renginius, koncertus, teatralizuotus spektaklius, kūrybines dirbtuves, specialias parodas.
Šįmet kviečiame apsilankyti Varšuvoje ir iš arčiau pažinti šį žavų miestą!

Aplankysime Raudondvario pilies dvarą, kurioje ponia Rozalija papasakos senąsias pilies legendas. Užsuksime į Antano ir Jono Juškų etninės kultūros muziejų Vilkijoje, pasigrožėsime Seredžiaus ir Veliuonos piliakalniais, apžvelgsime apylinkes nuo Raudonės pilies bokšto. Vėlyvų pietų užsuksime į Panemunės pilį. Savo išvaizda ji skiriasi nuo kitų Lietuvos pilių, gal todėl ji atrodo tokia paslaptinga.

Aplankysime Daugpilį – antrą pagal dydį Latvijos miestą šalies pietryčiuose, prie Dauguvos upės. Apžiūrėsime vienintelę šaudmenų gamyklą Baltijos šalyse, pasivažinėsime turistams pritaikytais tramvajais, užeisime į Daugpilio tvirtovę ir paragausime šmakovkos latgališkos samanės muziejuje.

13-asis tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis Jelgavoje – seniausias ir didžiausias smėlio skulptūrų festivalis Baltijos šalyse. Virš 20 pasaulyje pripažintų skulptorių kurs smėlio skulptūras iš 14 000 tonų smėlio. Jums nereiks stovėti didelėje eilėje, tam kad nusipirkti bilietą į smėlio skulptūrų festivalį! Viskuo pasirūpinsime mes!

 
Užkopsime į didžiausią Žemaitijos Medvėgalio piliakalnį, užsuksime į Bijotų dvaro sodybą ir apžiūrėsime Baublius – pirmąjį senienų muziejų Lietuvoje. Pasigrožėsime Japonišku sodu, kuris buvo pradėtas kurti 2007 m. spalio 10 dieną plynoje vietoje.

Kelionės, nors ir trumpos, – geriausias būdas pabėgti nuo kasdienių darbų ir rūpesčių, tad siūlome aplankyti mūsų mylimą Baltijos jūrą ir nepakartojamą kurortą – Palangą!

Daugiau informacijos ir pasiūlymų – Julija 8 671 99855 – Vilma 8 679 73305 – janikesk@gmail.com