Pažintinės kelionės

Artimiausios kelionės iš Marijampolės (nuolat pildoma):


13-asis tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis Jelgavoje – seniausias ir didžiausias smėlio skulptūrų festivalis Baltijos šalyse. Virš 20 pasaulyje pripažintų skulptorių kurs smėlio skulptūras iš 14 000 tonų smėlio. Jums nereiks stovėti didelėje eilėje, tam kad nusipirkti bilietą į smėlio skulptūrų festivalį! Viskuo pasirūpinsime mes!

 
Užkopsime į didžiausią Žemaitijos Medvėgalio piliakalnį, užsuksime į Bijotų dvaro sodybą ir apžiūrėsime Baublius – pirmąjį senienų muziejų Lietuvoje. Pasigrožėsime Japonišku sodu, kuris buvo pradėtas kurti 2007 m. spalio 10 dieną plynoje vietoje.

Jubiliejinis XX – asis eksperimentinės archeologijos festivalis „Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje“, skirtas Kernavės vardo paminėjimo 740-mečiui ir mokslinių archeologinių tyrimų 40-mečiui.

Užsuksime į Šauklių tundrą, aplankysime Mosėdį, dar vadinama Akmenų sostine, kurį garsina Respublikinis Vaclovo Into Akmenų muziejus. Pasivaikščiosime Skuode, paragausime žemaitiškų valgių ir atsigersime Truikinų šaltinėlio vandens, o ant Apuolės piliakalnio sudalyvausime Senųjų amatų, archajinės muzikos ir karybos festivalyje „Apuolė“.


Kelionės, nors ir trumpos, – geriausias būdas pabėgti nuo kasdienių darbų ir rūpesčių, tad siūlome aplankyti mūsų mylimą Baltijos jūrą ir nepakartojamą kurortą – Palangą!