Pažintinės kelionės

Artimiausios kelionės iš Marijampolės (nuolat pildoma):


2019 03 30 Kražiai – Kelmės dvaras – Šiauliai – tik 25 Eur!

Aplankysime Kražius, Kelmės dvarą,  o Šiauliuose Frenkelio viloje mūsų lauks edukacija „Košerinio maisto paslaptys“.


2019 04 13 Ukmergės dvarų žiedas – tik 28 Eur!

Aplankysime Siesikų Renesanso epochos rezidensinę pilį dvarą, Užulėnio kaime pasigrožėsime Užugirio dvaru ir parku, bei gimtąja Lietuvos Prezidento A. Smetonos sodyba, užsuksime į Taujėnų, Šventupės ir Lyduokių dvarus. Vakare turėsime galimybę pasižvalgyti po kadaise įstabaus ir unikalaus Vaitkuškio dvaro griuvėsius.


Siūlome leistis į trumpą, bet įdomią kelionę į GARDINĄ, kurios metu aplankysime karaliaus Stepono Batoro Rezidenciją, Šv Ksavero bažnyčią, Borisoglebavo cerkvę, sinagoga bei baltarusiškas parduotuves!

Marijampoliečių grupė kviečia aplankyti vieną gražiausių Ukrainos miestų – Lvovą!
Vyksime į vieną seniausių Kazimiero Didžiojo statytų miestų – Liubliną. Pasigrožėsime Lvovu. Tai miestas – muziejus po atviru dangumi, stebinantis įspūdingu grožiu. Aplankysime ir Zamostės miestą, kurį suprojektavo italų architektas Bernardo Morando pagal „idealaus miesto“ koncepciją.

Kviečiame į kelionę, kurios metu pasisvečiuosime Panevėžyje, bei pasidairysime tulpių karalystėje – Burbiškio dvare. Šis dvaras garsėja nuostabiu peizažinio tipo parku, kuriame jaukiai išsidėsčiusias salas supa įvairiausi tvenkiniai. Daigyne pražysta daugiau kaip 400 įvairiausių tulpių rūšių, o gegužės mėnesį dvarininkai atveria vartus ir kviečia į tradicinę „Tulpių žydėjimo šventę“.

Keliausime susipažinti su Šešupės vingyje įsikūrusiu vienu seniausių Užnemunės miestų – Kalvarija, kadaise vadintu Žydų Kalvarija. Besigrožėdami kraštovaizdžiu nuvyksime į Liubavo  ir Vištyčio miestelius. Muziejuje „Metalo fantazija“ pamatysime unikalių gaminių iš metalo detalių, kurios buvo pasmerktos perdirbimui ar sunaikinimui.

Daugumoje Europos miestų kartą metuose organizuojama muziejų naktis, kurios metu duris atveria miesto muziejai, kurie nemokamai arba už simbolinį mokestį priima lankytojus, organizuoja specialius renginius, koncertus, teatralizuotus spektaklius, kūrybines dirbtuves, specialias parodas.
Šįmet kviečiame apsilankyti Varšuvoje ir iš arčiau pažinti šį žavų miestą!

Aplankysime Raudondvario pilies dvarą, kurioje ponia Rozalija papasakos senąsias pilies legendas. Užsuksime į Antano ir Jono Juškų etninės kultūros muziejų Vilkijoje, pasigrožėsime Seredžiaus ir Veliuonos piliakalniais, apžvelgsime apylinkes nuo Raudonės pilies bokšto. Vėlyvų pietų užsuksime į Panemunės pilį. Savo išvaizda ji skiriasi nuo kitų Lietuvos pilių, gal todėl ji atrodo tokia paslaptinga.

Aplankysime Daugpilį – antrą pagal dydį Latvijos miestą šalies pietryčiuose, prie Dauguvos upės. Apžiūrėsime vienintelę šaudmenų gamyklą Baltijos šalyse, pasivažinėsime turistams pritaikytais tramvajais, užeisime į Daugpilio tvirtovę ir paragausime šmakovkos latgališkos samanės muziejuje.

13-asis tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis Jelgavoje – seniausias ir didžiausias smėlio skulptūrų festivalis Baltijos šalyse. Virš 20 pasaulyje pripažintų skulptorių kurs smėlio skulptūras iš 14 000 tonų smėlio. Jums nereiks stovėti didelėje eilėje, tam kad nusipirkti bilietą į smėlio skulptūrų festivalį! Viskuo pasirūpinsime mes!

Kelionės, nors ir trumpos, – geriausias būdas pabėgti nuo kasdienių darbų ir rūpesčių, tad siūlome aplankyti mūsų mylimą Baltijos jūrą ir nepakartojamą kurortą – Palangą!

Daugiau informacijos ir pasiūlymų – Julija 8 671 99855 – Vilma 8 679 73305 – janikesk@gmail.com