Kelionės po Lietuvą

Pas Senelį Šaltį į Belovežo girią

Belovežas – paskutinė Europos sengirė, archainis, senovinis miškas. Toks, kur druidų Norma dainavo „Casta Diva“. Miškas, menantis Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės laikus.
Susitikimas su Kalėdų Seneliu nepaliks abejingų nei mažų, nei didelių…

Kelionės data: 2019 12 14d. (1d.)

Kaina asmeniui : 39 eur/asm.

KELIONĖS PROGRAMA:

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Atvykimas į Baltarusijos pasienį (pasienio formalumų sutvarkymas, išorinės ES sienos kirtimas, gali užtrukti iki 3-4 val). Išvykimas į Belovežo girios nacionalinį parką, įtrauktą į UNESCO pasaulio gamtos paveldo sąrašą. Belovežas – paskutinė Europos sengirė, archainis, senovinis miškas. Toks, kur druidų Norma dainavo „Casta Diva“. Miškas, menantis Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės laikus. Čia pasitiks samanomis padengti galingi medžių kamienai, „skarotosios“ eglės, senovės padavimai ir legendos. Lankome laukinių gyvūnų voljerus, kur pamatysime senuosius girios galiūnus – stumbrus, pasigrožėsime laukiniais šernais, elniais ir briedžiais, vilkais ir rudaisiais lokiais. Vėliau lankome Gamtos muziejų, apžiūrime kažkada Belovežo giroje gyvenusių gyvūnų iškamšas, ekspoziciją skirtą metų laikams girioje. Kelionės kulminacija – susitikimas su Kalėdų Seneliu, girios glūdumoje esančioje rezidencijoje. Čia Jūsų lauks kalėdinė eglutė, baltaplaukė snieguolė, dvylika mėnesių sėdinčių prie laužo, sniego seniai, stebuklingas malūnas, kiškiai ir daug kitų pasakų personažų. Laisvas laikas. Išvykimas iš Belovežo girios. Kelionė per Baltarusiją. Atvykimas į Baltarusijos pasienį (pasienio formalumų sutvarkymas, išorinės ES sienos kirtimas, gali užtrukti iki 3-4 val). Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.
KELIONĖS KAINA: 39 EUR

Įskaičiuota į kelionės kainą
  • Kelionė autobusu,
  • grupės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba),ausinukų nuoma, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos.
  • Baltarusijos bevizio įvažiavimo leidimo mokestis ~ 6 Eur.
  • Mokamiems objektams turėti ~ 18 Eur.

Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 33 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 dienos iki kelionės pradžios;
Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.