ZANAVYKU_KRASTAS_2018_12_12

Trumpa kelionė senjorams į Zanavykų kraštą su šakočio kepimu 2018 12 12 – tik 21 Eur su visais mokamais objektais!

Kelionės metu aplankysite vieną jauniausių Lietuvoje Zyplių dvaro ansamblį, pasiklausysite Šakius puošiančio plieno konstrukcijos 24 varpų kariljono muzikos, bei pažinsite Zanavykijos skonį!

Kulinarinės edukacijos metu susipažinsite su šakočio istorija, receptūra, gaminimo procesu ir reikmenimis, užpilsite tešlos ant volo, kurį patys suksite virš kvepiančio malkų židinio, ragausite šviežutėlį šakotį, ką tik ištrauktą nuo žarijų. Kol keps šakotis, Jūsų lauks autentiškų Lekėčių krašto kulinarinio paveldo patiekalų ir rankų darbo sveikuoliškų gardėsių degustacinis stalas, įvairių vietinės žoliautojos ekologiškų arbatų ragavimas, žolelių rinkimo, džiovinimo ir laikymo paslapčių pristatymas.

Į kelionės kainą įskaičiuota :
Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
Kelionės vadovo paslaugos;
Kelionės dokumentų paruošimas;
Zyplių dvaro ansamblio bilietai;
Autentiško tradicinio šakočio kepimo edukacinė programa;
Kulinarinio paveldo patiekalų stalas – karšta sriuba, bulvės su lupena, šaltiena, kanapinė, sūris, medus, cukatos, arbata ir t.t.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Asmeninės išlaidos.

 
Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis. Bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Daugiau kelionių iš Marijampolės čia


UAB „Janikės kelionės“
Basanavičiaus a. 9, Marijampolė, LT 68303
www.janikeskeliones.lt

Julija 8 671 99855
Vilma 8 679 73305

janikesk@gmail.com
 
Poilsinės ir pažintinės kelionės lėktuvais ir autobusais, avia, autobusų ir keltų bilietai, viešbučių rezervavimas, draudimas, automobilių stovėjimo aikštelės bilietai, vizos, pajamų mokesčių grąžinimas ir t.t.