Bauske_2019_02_09

Tarptautinis Ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje 2019 02 09 – tik 30 Eur!

XXI Jelgavos ledo skulptūrų festivalis nustebins Jus skaidriais, tviskančiais, lediniais menininkų kūriniais susijusiais su šių metų tema – KINU, vakaro koncertais ir įvairiomis pramogomis tiek vaikams, tiek suaugusiems! Jums nereiks stovėti didelėje eilėje, tam kad nusipirkti bilietą į ledo skulptūrų festivalį! Viskuo pasirūpinsime mes!

Keliaudami Jelgavon užsuksime į Bauskės pilį. Tai Latvijos karinės architektūros pavyzdys. Vakare apžiūrėsime Ledo planeta virtusiame Uzvaros parke demonstruojamas įspūdingas ledo skulptūras, kurias sukūrė į šį, 21-tą kartą organizuojamą, festivalį pakviesti 30 menininkų iš 8 pasaulio šalių: Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Bulgarijos, Ukrainos, Prancūzijos, Vokietijos ir kt. Įspūdingai apšviestos skaidraus ledo figūros sukurs nepakartojamą nuotaiką ir trapų, bet nepaprastai gražų vaizdą.

Išvykimas iš Vilkaviškio, Kalvarijos ir Marijampolės!

Į kelionės kainą įskaičiuota
Kelionė autobusu;
Gido paslaugos;
Kelionės dokumentų paruošimas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota
Bilietai į Bauskės pilį ir vietinis gidas – 5 Eur;
Bilietai į Ledo skulptūrų festivalį – nuo 2 iki 5 Eur (perkami iš anksto);
Asmeninės išlaidos.
 
Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis. Bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
Būtina turėti asmens dokumentą. Taip pat rekomenduojame vežtis Europos sveikatos draudimo kortelę arba apsidrausti kelionės draudimu mūsų agentūroje.

Daugiau kelionių iš Marijampolės čia


UAB „Janikės kelionės“
Basanavičiaus a. 9, Marijampolė, LT 68303
www.janikeskeliones.lt

Julija 8 671 99855
Vilma 8 679 73305

janikesk@gmail.com
 
Poilsinės ir pažintinės kelionės lėktuvais ir autobusais, avia, autobusų ir keltų bilietai, viešbučių rezervavimas, draudimas, automobilių stovėjimo aikštelės bilietai, vizos, pajamų mokesčių grąžinimas ir t.t.