Skuodas

Skuodo rajonas: V. Into akmenų muziejus ir „Tarpautinis senųjų amatų, archajinės muzikos ir karybos festivalis“ Apuolės piliakalnyje 2019 08 10 – tik 32 Eur!

Pirmiausia užsuksime į Šauklių tundrą, kurioje apgyvendinti lankytojų akims itin egzotiški kalnų avinai, vadinami muflonais. Aplankysime grožio karaliją, dar vadinamą Akmenų sostine, kurią garsina Respublikinis Vaclovo Into Akmenų muziejus – Mosėdį. Pasivaikščiosime Skuode, kuris yra senas viduramžių miestas, įsikūręs kelių kryžkelėje, turtingas savo istorija, tradicijomis, ryškiu žemaitiškumu. Paragausime žemaitiškų valgių ir atsigersime Truikinų šaltinėlio vandens. Kasmet ant Apuolės piliakalnio vyksta unikali šventė – Senųjų amatų, archajinės muzikos ir karybos festivalis „Apuolė“, kuriame pamatysime demonstruojamus IX a. kuršių ir vikingų amatus, vikingų ir kuršių kariuomenių susirėmimus, kovų turnyrus, senovinius žaidimus bei rungtis, lankininkų rungtynes ir paklausysime muzikos.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
Kelionės vadovo paslaugos paslaugos;
Kelionės dokumentų paruošimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Bilietai į V. Into akmenų muziejų – 3€ suaugusiems/ 1€ moksleiviams, studentams, senjorams/
neįgaliesiems ir vienam jį lydinčiam asmeniui įėjimas nemokamas (pateikus pažymėjimą);
Žemaitiški pietūs – 7€;
Bilietai į „Tarpautinis senųjų amatų, archajinės muzikos ir karybos festivalį“ – 1€;
Asmeninės išlaidos.

 

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis. Mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Daugiau kelionių iš Marijampolės čia


UAB „Janikės kelionės“
Basanavičiaus a. 9, Marijampolė, LT 68303
www.janikeskeliones.lt

8 671 99855
8 679 73305

janikesk@gmail.com
 
Poilsinės ir pažintinės kelionės lėktuvais ir autobusais, avia, autobusų ir keltų bilietai, viešbučių rezervavimas, draudimas, automobilių stovėjimo aikštelės bilietai, vizos, pajamų mokesčių grąžinimas ir t.t.