po lietuva(15)

Senelių šalčių ir snieguolių paradas Gardine 24 EUR! 2019 12 14

Artėjant Kalėdiniam periodui, visi tampa šiltesni, daugiau bendraujantys vis dažniau galime pamatyti šypsenas veiduose , o svajonės apie dovanas …. bet kartu ir rūpestis, o kas šiemet buvo geras, o ką pirkti dovanų? Mes siūlome šiemet viską padaryti per vieną dieną! Keliaukime į kalėdinį Gardiną, tai puiki vieta rasti kalėdines dovanas po jūsų eglutėmis. Laisvas laikas apsipirkimams, o galbūt pasivaikščioti po Gardino turistinius objektus, pasigrožėti šventiškai pasipuošusiomis gatvėmis, pasimėgauti karšta kava. O, o, o vakare viską vainikuosime Senelių šalčių ir snieguolių paradu!

KELIONĖS PROGRAMA

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Atvykimas į Baltarusijos pasienį (pasienio formalumų sutvarkymas, išorinės ES sienos kirtimas, gali užtrukti iki 1-4 val). 

11:30 val. Atvykimas į šventiškai pasipuošusį Gardiną – buvusį Vytauto Didžiojo miestą, vieną seniausių Baltarusijos miestų, menantį Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ištakas. Eisime prie Gaisrinės bokšto, kur kiekviena dieną 12:00 val. trimituoja trimitininkas. 

12:30 val. Keliausime į naujai atidarytą „Tsіkava“ (Цікавы музей) muziejų. Kolekcija šiame muziejuje unikali ir didžiausia visoje Baltarusijoje. Čia turėsite galimybę pamatyti praėjusių amžių namų apyvokos daiktų, kurių sukaupta virš 600 eksponatų. Muziejuje yra įrengtos kelios salės – vienoje iš salių galėsime apžiūrėti lygintuvų kolekciją, kitoje fotografijos įrangos ir radijo taškų, grotuvų, kirpyklų reikmenų ir virtuvės reikmenų kampelis. Čia rasime tokių įdomių dalykų kaip pavyzdžiui, telefono dėžę, kuri praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje stovėjo vienoje iš Gardino gatvių. Beje, muziejuje galite paliesti viską, fotografuoti eksponatus.

13:00 – 14:00 val. Laisvas laikas Gardino centre, skirtas pietums ir norintiems pasilikti savarankiškai pasivaikščioti  miesto gatvėmis, turėsite galimybę įsigyti šventinių dovanų ir lauktuvių. Kiti norintys galės keliauti į vieną didžiausių prekybos centrų „Old City“. Prekybos centre rasite – didžiulę maisto prekių parduotuvę ir drabužių, vaikų prekių, avalynės parduotuvių, grožio prekių salonai, maitinimo įstaigos.

16:30 val. autobuse pasiliksime daiktus ir keliausime atgal į Gardino centrą, kur 17:00 val. prasidės šventinis Kalėdų senelių paradas. Tai ryškus, linksmas ir netgi šiek tiek magiškas renginys. Kasmet čia susirenka ne tik Gardino, bet aplinkinių miestų gyventojai. Kartu su paradu keliaujate prie pagrindinės miesto aikštės, kur sutiksite pagrindinį Gardino Kalėdų senelį su snieguole, ir padėsite įžiebti kalėdinę eglutę. Šventinis koncertas.

19:00 val. Pilni šventinių emocijų, apie 19–20 val. išvykstate namų link. Vėlyvas grįžimas į Marijampolę. 

KELIONĖS KAINA: 24 EUR

Įskaičiuota į kelionės kainą

 • Kelionė autobusu,

 • lydinčio vadovo paslaugos,

 • ekskursinė programa,

 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Neįskaičiuota į kelionės kainą

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba),ausinukų nuoma, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos.

 • Baltarusijos bevizio įvažiavimo leidimo mokestis ~ 6 Eur.

 • Tsіkava“ (Цікавы музей) muziejus: suaugusiems 3 Eur, vaikams 2 Eur.


Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis, vietinio atstovo paslaugos rusų kalba;
Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 33 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 3 dienos iki kelionės pradžios.

Pastabos

 • Būtinas Lietuvos Respublikos pasas galiojantis ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos;
 • Gardine galima naudotis banko kortelėmis;
 • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Vietinis gidas lankomuose objektuose ekskursiją veda rusų/anglų kalba;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 33 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 48 val. iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 2–3 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.