RADVILU_KELIAIS_2019

Radvilų keliais (Kėdainiai – Biržai) 2019 03 16 – tik 27 Eur!

Kelionėje skirtoje Lietuvos šimtmečiui kviečiame susipažinti su žymiausia lietuvių kilmingųjų Radvilų giminės istorija. Nekarūnuoti Lietuvos karaliai bene nuosekliausiai gynė Lietuvos savarankiškumo idėją, sustiprindami tai ir politinės ideologijos kūriniais.

Aplankysime Kėdainius, kurie šiai garsiai giminei atiteko vedybų keliu ir vienintelę sutvarkytą Lietuvos didikų kapavietę mauzoliejų – Radvilų Panteoną. Biržuose pasigrožėsime Radvilų galinga bastionine pilimi, ne kartą griauta, šiandien atstatyta. O vakare pakelsime biržietiško alaus bokalus už pirmąją alaus daryklą Lietuvoje įkurtą 1686 metais kunigaikštytės Liudviko Karolinos Radvilaitės nurodymu.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
Kelionės vadovo paslaugos;
Vietinio gido paslaugos Biržų pilyje;
Kelionės dokumentų paruošimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Bilietai į Radvilų mauzoliejų – 2€ (1€);
Bilietai į Biržų pilį – 3€ (2€);
Žaldoko programa su alaus degustacija ir užkandžiais – 10€;
Asmeninės išlaidos (bilietų kainos gali keistis).
 
Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis. Bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 

Daugiau kelionių iš Marijampolės čia


UAB „Janikės kelionės“
Basanavičiaus a. 9, Marijampolė, LT 68303
www.janikeskeliones.lt

Julija 8 671 99855
Vilma 8 679 73305

janikesk@gmail.com
 
Poilsinės ir pažintinės kelionės lėktuvais ir autobusais, avia, autobusų ir keltų bilietai, viešbučių rezervavimas, draudimas, automobilių stovėjimo aikštelės bilietai, vizos, pajamų mokesčių grąžinimas ir t.t.