po lietuva(5)

Pas Senelį į Belovežo girią – 39 EUR! 2019 12 14d.

 • Belovežas – paskutinė Europos sengirė, archainis, senovinis miškas. Toks, kur druidų Norma dainavo „Casta Diva“. Miškas, menantis Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės laikus.
 • Susitikimas su Kalėdų Seneliu nepaliks abejingų nei mažų, nei didelių…

KELIONĖS PROGRAMA

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Sporto g. 1, Marijampo9lė. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į Lenkijos – Baltarusijos pasienį (pasienio formalumų sutvarkymas, išorinės ES sienos kirtimas, gali užtrukti iki 3-4 val). Išvykimas į Belovežo girios nacionalinį parką, įtrauktą į UNESCO pasaulio gamtos paveldo sąrašą. Belovežas – paskutinė Europos sengirė, archainis, senovinis miškas. Toks, kur druidų Norma dainavo „Casta Diva“. Miškas, menantis Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės laikus. Čia pasitiks samanomis padengti galingi medžių kamienai, „skarotosios“ eglės, senovės padavimai ir legendos. Lankome laukinių gyvūnų voljerus, kur pamatysime senuosius girios galiūnus – stumbrus, pasigrožėsime laukiniais šernais, elniais ir briedžiais, vilkais ir rudaisiais lokiais. Vėliau lankome Gamtos muziejų, apžiūrime kažkada Belovežo giroje gyvenusių gyvūnų iškamšas, ekspoziciją skirtą metų laikams girioje. Kelionės kulminacija – susitikimas su Kalėdų Seneliu, girios glūdumoje esančioje rezidencijoje. Čia Jūsų lauks kalėdinė eglutė, baltaplaukė snieguolė, dvylika mėnesių sėdinčių prie laužo, sniego seniai, stebuklingas malūnas, kiškiai ir daug kitų pasakų personažų. Laisvas laikas. Išvykimas iš Belovežo girios. Kelionė per Baltarusiją. Atvykimas į Baltarusijos – Lenkijos pasienį (pasienio formalumų sutvarkymas, išorinės ES sienos kirtimas, gali užtrukti iki 3-4 val). Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS KAINA: 39 EUR

Įskaičiuota į kelionės kainą

 • Kelionė autobusu,
 • grupės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Neįskaičiuota į kelionės kainą

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos. 
 • Baltarusijos bevizio įvažiavimo leidimo mokestis ~ 6 Eur.
 • *Mokamiems objektams turėti ~ 15 Eur.
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 dienos iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.

Papildoma informacija

LR pasas, galiojantis ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vaikui į užsienio valstybę (nepriklausančia Šengeno erdvei) vykstant vienam ar su lydinčiu asmeniu, reikalingas bent vieno iš tėvų rašytinis notariškai patvirtintas sutikimas. 

Vykstant į kelionę būtina turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę Europos sveikatos draudimo kortelė negalioja.

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.gruda.lt/isvykimo-vietos-ir-laikai likus 2 dienoms iki kelionės pradžios. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.