Pakruojo_dvaras

Ledo skulptūrų festivalis Pakruojo dvare 2019 02 23 – tik 23

2019 m. Pakruojo dvaras žiemą išlydės trečiuoju su ledo skulptūrų ir ugnies festivaliu „Ledo karalystė“, kurio tema šiais metais – žvaigždynai. Šįkart ledo meistrai iš įvairių pasaulio šalių Pakruojo dvare pristatys iki šiol Lietuvoje dar neregėto dydžio ledo skulptūras. Iš galingų ledo luitų išskaptuotos figūros priartins lankytojus prie dangaus bei paslaptingų jų kūnų.

Sutemus dvaro erdves nušvies įspūdingos šviesos instaliacijos. Kiekvieną vakarą lankytojų lauks specialiai Pakruojo dvarui sukurtas šou – lazerių ir ugnies simfonija „Kelionė žvaigždėmis“.
Dienos metu festivalyje „Ledo karalystė“ šurmuliuos cirko gyvenimą primenančios pramogos. Lankytojus džiugins žonglieriai, artistai ant kojūkų, lėlių teatras, suksis karuselės ir traukinukas vaikams. Dvaro svirne vyks edukaciniai užsiėmimai visai šeimai, supažindinsiantys su žvaigždžių ir žvaigždynų pavadinimais bei istorijomis.

Išvykimas iš Vilkaviškio, Kalvarijos ir Marijampolės!

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
Kelionės vadovo paslaugos;
Kelionės dokumentų paruošimas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Bilietai į Ledo skulptūrų festivalį – nuo 6 iki 8 Eur. Vaikai iki 5 metų (imtinai) bei turintys 20% ir mažesnį
darbingumą + lydintis asmuo įleidžiami nemokamai;
Ekskursija Pakruojo dvare su vietiniu gidu – 4 Eur;
Asmeninės išlaidos.
 
Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis. Bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Daugiau kelionių iš Marijampolės čia


UAB „Janikės kelionės“
Basanavičiaus a. 9, Marijampolė, LT 68303
www.janikeskeliones.lt

Julija 8 671 99855
Vilma 8 679 73305

janikesk@gmail.com
 
Poilsinės ir pažintinės kelionės lėktuvais ir autobusais, avia, autobusų ir keltų bilietai, viešbučių rezervavimas, draudimas, automobilių stovėjimo aikštelės bilietai, vizos, pajamų mokesčių grąžinimas ir t.t.