Chaimo-Frenkelio-vila

Kražiai – Kelmės dvaras – Šiauliai 2019 03 30 – tik 25 Eur!

Aplankysime Kražius, apžiūrėsime Švč.Mergelės Marijos barokinę bažnyčią, renesansinį buvusios jėzuitų kolegijos pastatą. Jame įrengtas Kražių muziejus, kurio eksponatai supažindina ir primena šių vietovių istorinę praeitį, garsiąsias Kražių skerdynes. Kelmės dvare mus nustebins teatralizuotas pasakojimas apie dvarą ir jo papročius. Dalyviai bus kviečiami pažaisti dvariškių tarpe populiarius stalo žaidimus, tapti surengtų „gyvųjų paveikslų“ herojais.
Šiauliuose Frenkelio viloje mūsų lauks edukacija „Košerinio maisto paslaptys“, korios metu pasivaišinsime tradiciniais žydų valgiais: mėsa (jautienos ir perlinių kruopų troškinys Coln), vištienos odelių užkandžiu (Eldzelech), žydiškais saldumynais (Imberlach ar Teigales) ir vyno taure.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė autobusu;
Kelionės vadovo paslaugos;
Vietinių gidų paslaugos;
Kelionės dokumentų paruošimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Kražių Motiejaus Kazimiero Sarbievijaus kultūros centro muziejus – 1 Eur (0,50 Eur moksleiviams, studentams, būtinosios tarnybos kariams, pensininkams);
Kelmės dvaro edukacija „Teatralizuotas pasakojimas apie dvarą ir jo papročius“ – 3 Eur;
„Košerinio maisto paslaptys“ – 10 Eur. ;
Asmeninės išlaidos.

 

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis. Bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 

Daugiau kelionių iš Marijampolės čia


UAB „Janikės kelionės“
Basanavičiaus a. 9, Marijampolė, LT 68303
www.janikeskeliones.lt

Julija 8 671 99855
Vilma 8 679 73305

janikesk@gmail.com
 
Poilsinės ir pažintinės kelionės lėktuvais ir autobusais, avia, autobusų ir keltų bilietai, viešbučių rezervavimas, draudimas, automobilių stovėjimo aikštelės bilietai, vizos, pajamų mokesčių grąžinimas ir t.t.