Pakruojis_2018_12

Kartojam! „Didieji Kinijos žibintai“ Pakruojo dvare 2018 12 15 – tik 23 Eur!

Pakruojo dvaro Baronas su visa šeima apsilankė tolimuosiuose Rytuose ir liko pakerėtas iki šiol dar neregėtų magiškų dalykų. Pažintis su kitomis kultūromis itin mėgstančiam Baronui teko garbė patirti neeilinę šviesos šventę. Visi tenykščiai gyventojai kartą metuose susirenka pasisemti stebuklingos energijos iš žemės, vandens bei oro būtybių ir net paties ugnies valdovo drakono pavidalus gavusių milžiniškų žibintų. Bet labiausiai Baronui patiko, kad pažiūrėti šių įstabių kūrinių rytiečiai susirenka su visa šeima iš tolimiausių kampelių. Šventiškai nusiteikę jie dalyvauja vaidinimuose, ragauja skaniausius vietos valgius ir žiemos tamsybių metu drauge sukuria neapsakomą šviesos oazę.
Todėl Pakruojo Baronas šią žiemą nusprendė tokią šventę surengti ir savo dvare bei sukviesti į ją visus, ką tik pasieks ši žinia.

Pirmą kartą Baltijos šalyse – amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis DIDIEJI KINIJOS ŽIBINTAI. Išvykimas iš Kalvarijos ir Marijampolės!

Didžiausioje Lietuvoje išlikusioje dvaro sodyboje kūrėjai iš Kinijos įrengs daugiau nei dvidešimt teminių šviesos instaliacijų. Festivalyje nušvis 40 metrų ilgio drakonas, pandų ir flamingų sodai, Pelenės karieta, elnių miškas ir daug kitų pasakiškų būtybių. Festivalyje „Didieji Kinijos žibintai“ teatralizuotuose šou pasirodys Lietuvos ir Kinijos aktoriai. Į Pakruojo dvarą specialiai iš Kinijos atvyks ir įvairūs amatininkai, pakviesiantys iš arti pamatyti egzotiškus dirbinius ir jų kūrimo procesą. Renginio lankytojų lauks šventinė mugė, Rytų virtuvės skoniai ir dvariškos pramogos.

Į kelionės kainą įskaičiuota
Ekskursinė programa;
Kelionė turistinės klasės autobusu;
Kelionės vadovo paslaugos.
Į kelionės kainą neįskaičiuota
Pakruojo dvaro ir festivalio bilietai – 12,00 Eur (10,00 Eur);
Ekskursija po Pakruojo dvarą – 5,00 Eur;
Asmeninės išlaidos.
 
Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis. Bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Daugiau kelionių iš Marijampolės čia


UAB „Janikės kelionės“
Basanavičiaus a. 9, Marijampolė, LT 68303
www.janikeskeliones.lt

Julija 8 671 99855
Vilma 8 679 73305

janikesk@gmail.com
 
Poilsinės ir pažintinės kelionės lėktuvais ir autobusais, avia, autobusų ir keltų bilietai, viešbučių rezervavimas, draudimas, automobilių stovėjimo aikštelės bilietai, vizos, pajamų mokesčių grąžinimas ir t.t.