svetainėe(3)

Stebuklų karnavalas GARDINE – yra tikra šventė mėgėjams visko, kas stebuklinga ir nuostabu! Išvykimas 2019 – 09 -29

Išvykimas 2019 rugsėjo 29d.

Kelionės programa

1 diena

Gardinas – unikalus ir vienintelis tokio tipo miestas Baltarusijoje. Jo statusas šalies teritorijoje visada buvo labai ypatingas. Kalbant apie Gardiną, dažnai reikia vartoti žodį „pirmasis“, „vienintelis“, „unikalus“. Tai pats Europietiškiausias miestas Baltarusijoje. Vienintelis, kuriame išliko tiek daug religinių paminklų, nesunaikintų destruktyvios ateizmo bangos. Vienintelė karališkoji rezidencija Baltarusijoje su dviem, praktiškai, išlikusiomis pilimis. Pirmoji vaistinė, medicinos akademija, laikraštis, botanikos sodas, pirmasis ir seniausias laikrodžio bokštas. Pirmasis zoologijos sodas Baltarusijoje, pritraukiantis daug turistų, taip pat yra įsikūręs Gardine.

Išvykimas 07:00 val. nuo Marijampolės „Sūduvos“ stadiono. Kelionė į Baltarusiją. Atlikę visas reikiamas procedūras pasienyje atvykstame į Gardiną. Pradedame apžvalginę ekskursiją. 16 amžiuje dėl miesto nuostabios architektūros, Gardinas buvo įtrauktas į Kelno enciklopediją Brown kaip vienas gražiausių miestų Europoje. Miestas pirmą kartą paminėtas rašytiniuose šaltiniuose 1127 m. Pažintį su senąją miesto dalimi Jums atvers architektūros paminklai: Senoji pilis – karaliaus Stepono Batoro Rezidencija (16 a), Naujoji pilis – kur gyveno paskutinis karalius Stanislovas Augustas Poniatovskis, Šv Ksavero bažnyčia (baroko paminklas 17-18 a.), Borisoglebavo cerkvė – Gardino architektūros mokyklos paminklas (12 a.), Katedra kuri pastatyta kaip paminklas žuvusiems Rusijos – Japonijos karo metu (XX amžiuje), ir daug daugiau…

Po miesto ekskursijos keliausime į stebuklų karnavalą! Reginys nepaliksiantis abejingų nei vaikų, nei jų tėvų. Garsus iliuzionistas Nikolajus Nardi žiūrovams pristatys savo geriausią programą. O jam padės: mėlynakis triušis, sniego baltumo balandžiai. Magų ir burtininkų komanda nustebins! Spektaklio intriga – juo gali tapti bet kas. Net ir tu!Toliau pasirodymą tęs Olegas Jokeris – garsusis baltarusių Michaelio Jacksono dubleris, scenoje šoks garsųjį „Moonwalk“. Atskirti originalą nuo kopijos bus sunku net ir patiems pažangiausiems žiūrovams! Kūrybinės mokslo dirbtuvės bus pilnos atradimų, tyrimų ir netikėtų posūkių – viskas, kas vyksta scenoje, įkvėps visus be išimties! Nepraleisk to! Keliaukime su draugais ir šeimomis!

Tokio karnavalo negalima praleisti!

Įkvėpti stebuklų ir smagiai praleidę pusdienį, atraskite laiko sau. Laisvas laikas , kurio metu siūloma aplankyti baltarusiškas parduotuves. Vakare išvykstame iš Gardino ir sugrįžtame į Lietuvą.

KAINA : 33 Eur/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Autobuso nuoma, Kelionės vadovo paslaugos;
  • Gardino leidimai su draudimu;
  • Organizavimo paslaugos;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Kaina į „Stebuklų karnavalą“ 5 Eur/asm.;
  • Asmeninės išlaidos.

 

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. Ekskursija vyks rusų kalba.

VIETŲ REZERVACIJA

𝐓𝐞𝐢𝐫𝐚𝐮𝐭𝐢𝐬 📞 +𝟑𝟕𝟎 𝟔𝟕𝟏 𝟗𝟗𝟖𝟓𝟓 📧 𝐢𝐧𝐟𝐨@𝐣𝐚𝐧𝐢𝐤𝐞𝐬𝐤𝐞𝐥𝐢𝐨𝐧𝐞𝐬.𝐥𝐭
📍 𝐉.𝐁𝐚𝐬𝐚𝐧𝐚𝐯𝐢č𝐢𝐚𝐮𝐬 𝐚.𝟗, 𝐌𝐚𝐫𝐢𝐣𝐚𝐦𝐩𝐨𝐥𝐞 💬 Facebook 𝐦𝐞𝐬𝐬𝐞𝐧𝐠𝐞𝐫