Minskas_LDK_2019_04_13_14

Baltarusija: Minskas – DK palikimas 2019 04 13/ 14 – tik 75 Eur!

Marijampoliečių grupė kviečia aplankyti kaimynę Baltarusiją!

1 diena. Apžvalginė ekskursija po Minską Vykdami autobusu pamatome – Pergalės paminklą ir Ivano Kupalos parką, Sporto kompleksą, Ašarų salą, verkiančio angelo skulptūrą. Važiuojame nepriklausomybės aikšte su architektūriniais paminklais: Centrinis paštas, Vyriausybės aikštė, „Šv.Simono ir Jelenos“ bažnyčia, miesto pasididžiavimas – požeminis centras „Sostinė“; elegantiškoji Komorovo turgavietė su skulptūrine kompozicija: saulėgrąžų pardavėja, kino operatoriumi, dama su šuniuku. Ekskursijos po miestą tęsinys pėsčiomis. Aukštutinis miestas su XVII – XVIIIa. gotikos, renesanso, baroko, klasicizmo architektūros šedevrais: Šv. Dvasios barokinė katedra, bernardinų bažnyčia ir vienuolynas, Šv. Mergelės Marijos bažnyčia, Jėzuitų vienuolyno kompleksas, miesto rotušė, Svečių dvaro rūmai, Laisvės aikštė. Nacionalinė Baltarusijos biblioteka (*apžvalgos bokštas). Nakvynė viešbutyje Minske.

2 diena. Apžiūrime restauruojamą Nesvyžiaus rūmų kompleksą*, kuris yra vienas didžiausių tokio pobūdžio paveldo objektų Baltarusijoje. Aplankome pilyje veikiantį muziejų bei šalia pilies išlikusį parką. Vykstame į Myrių, kur apžiūrime kadaise Radvilų šeimai priklausiusią unikalią Myro pilį, įtrauktą į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Pilis buvo bajorų pasilinksminimų ir pramogų vieta ir neretai vadinama „mažąja Varšuva“. Kelionę tęsiame vykdami į Lydą, kuri iki XVIII a. antros pusės priklausė Lietuvos Didžiajai Kunigaikštystei. Pamatote miesto įžymybę: Lydos pilį, kurią XIV a. pastatė Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas. Teatralizuota ekskursija* po Lydos pilį “Vytauto karūna”, kurios metu susipažinsime su pilies istoriją, pamatysime riterių kovas, turėsime galimybę pajusti to laikmečio dvasią šaudydami iš viduramžio ginklų (lankas, katapulta, kirvis), bei įsiamžinti nuotraukose apsirengus to laikmečio drabužiais. Kelionė namų link.. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota: kelionė patogiu turistinės klasės autobusu, 1 nakvynė turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais, grupės vadovo – gido paslaugos;

Į kainą neįskaičiuota: bilietai į mokamus objektus ~40 Baltarusijos rublių (~ 20 EUR), vietinio gido paslaugos Minske (~ 2 EUR), asmeninės išlaidos, Baltarusijos viza ir draudimas 25 EUR; virš 65 metų 27 €, pietūs Myriuje 12 Baltarusijos rublių.

 

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

Į kelionę būtina pasiimti galiojantį LR pasą (pasas turi galioti mažiausiai 90 dienų po vizos galiojimo laiko ir turėti du tuščius puslapius).

Reikalinga spalvota nuotrauka 35×45 mm, 70% nuotraukos veidas (ne daugiau kaip šešių mėnesių senaties, baltame fone).

Šios kelionės partneris „Eura travel“.

Daugiau kelionių iš Marijampolės čia


UAB „Janikės kelionės“
Basanavičiaus a. 9, Marijampolė, LT 68303
www.janikeskeliones.lt

Julija 8 671 99855
Vilma 8 679 73305

janikesk@gmail.com
 
Poilsinės ir pažintinės kelionės lėktuvais ir autobusais, avia, autobusų ir keltų bilietai, viešbučių rezervavimas, draudimas, automobilių stovėjimo aikštelės bilietai, vizos, pajamų mokesčių grąžinimas ir t.t.