Kelionės po Lietuvą

Nida – saulės, smėlio ir vėjo miestas !

2021-08-29

Kelionės data (Sekmadienis)

43 Eur suaugusiam, vaikui* 38 Eur

KELIONĖS KAINA

Vilkaviškio. Marijampolės. Kazlų Rūdos. Kauno.

IŠVYKIMAS IŠ
Šiemet mūsų kelionės sugrįžta į Nidą sugrįžta SEKMADIENIAIS! NEMOKAMAS jūrų muziejaus lankymas ir dar daugiau... Visais laikais žmonės stengėsi pažinti tokį nepanašų į žemę, bet tuo pat metu tokį artimą vandenų pasaulį! Jūra tarsi žemės alsavimas. Kartais pikta ir įtūžusi, o kartais linksma, išdykusi ar geranoriškai rami. Šioje kelionėje netik susitiksite su jūra, tačiau ir pasinersite į mėlynają vandenų platybę kurioje susitiksite ir nuostabiausius jos kūrinius Delfinus.
KELIONĖS PROGRAMA

   Pabudę anksti nei įprastai, susitinkame pasiruošę maudomus kostiumėlius, plaukiojančius gultus, saulės akinius, patogią avalynę ir pradedame kelionę į Pajūrį. Kad neišalktume kelionės metu iki Klaipėdos sustosime degalinėje kavos, tai pat staptelėsime kam jau žinomų , o kam dar ne - SPURGŲ! 🙂 Pasiekę pirmą stotelę persikelsime į Smiltynę ir keliausime į įspūdingoje vietoje įsikūrusį Lietuvos jūrų muziejų ir delfinariumą. Jūsų muziejus kviečia nerti į interaktyvaus pažinimo jūrą. Lauke jus pasitiks pingvinai, jūrų liūtai, pelikanai. Paprastai muziejų erdvėse nieko negalima liesti. Bet Jūrų muziejuje – atvirkščiai: skatinama liesti, nes tik tokiu būdu pasirodo informacija. Delfinariume atvykusiųjų lauks nuotaikinga delfinų programa (mokama), nustebinsianti triukais, išskirtiniais talentais ir, žinoma, žaismingais vandens purslais! Taip pat lankysimės jūrų muziejuje, kur jūros gyvenimo įdomybės sužavės ir didelius, ir mažus!

 • Text Hover
 • Text Hover
 • Text Hover
 • Text Hover
 • Text Hover

Po patirtų įspūdžių vandeniniame pasaulyje, keliaujame link Juodkrantės. Ar prisimenate kada paskutinį kartą buvote ant RAGANŲ KALNO?  Raganų kalnas - unikalus medinių skulptūrų muziejus Juodkrantėje, kur karaliauja velniai, raganos ir kiti tautosakos herojai, atveriantys lankytojams šios vietos gamtinę-mistinę dvasią. Didžioji Raganų kalno skulptūrų dalis išdėstyta aplink vaizdingąjį Eglių slėnį. Šis slėnis – natūralus miško amfiteatras, suformuotas parabolinių kopų. Raganų kalnas apipintas legendomis. Sakoma, kad nuo neatmenamų laikų ne tik žmonės mėgo šį kalną, bet ir velniai su raganomis čia savo puotas keldavę. Net pati deivė Ragė apsilankydavo metiniuose trumpųjų naktų sąskrydžiuose. Raganų kalną gamta pati padalijo į dvi dalis: šviesiąją ir tamsiąją. Šviesiojoje dalyje takas platus, čia stovi įžymūs pasakų veikėjai kaip milžinė Neringa, dvylika brolių, juodvarniais lakstančių, ir jų sesuo Elenutė, žvejys Kastytis. Viršūnėje – pasakos apie Neringą ir Naglį. Einant toliau kelias susiaurėja ir aptemsta – prasideda „velniava“: slibinai, pro pragaro vartus žengia Liuciferis, raganos su velniais. Nusileidus nuo tako giedančio gaidžio skulptūra rodo, jog čia šmėklos išsilaksto ir visos velnystės baigiasi.

Po ilgo pasivaikštinėjimo tarp gėrio ir blogio toliau vyksime į Nidą! Atvykę į Nidą galite rinktis arba laisvas laikas (papietauti, eiti prie jūros, savarankiškai pasivaikščioti) arba toliau tęsti apžvalginę kelionę po Nidos miestą su lydinčia gide. Apžvalginė ekskursija Nidoje. Kvapą gniaužiantys kraštovaizdžiai, grynas oras ir ramybė užburia visus Nidos lankytojus, palikdami neišdildomus įspūdžius. Aplankysite Parnidžio kopą, ant kurios stovi saulės laikrodis. *Urbo kalno švyturys (savarankiškas lankymas) – dar viena vieta, kurią būtina aplankyti. Neužmirškime etnografinių kapinaičių, įsikūrusių šalia Nidos liuteronų bažnyčios. Norintys susipažinti su senovės žvejų gyvenimo būdu turėtų aplankyti etnografinę žvejo sodybą, kurią sudaro kiemas, sodas, šulinys, ūkinis pastatas ir gyvenamasis namas, įskaitant XIX-XX-ojo amžiaus baldus ir namų apyvokos ekspoziciją. Po ilgos ir be galo ilgos dienos mūsų lauks kelionė namo. 

 • Text Hover
 • Text Hover
 • Text Hover
 • Text Hover
 • Text Hover
 • Text Hover
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  *kelionė autobusu (turistinės klasės).
  *kelionės programos rengimas ir derinimas.
  *gido paslaugos.
  *kelto bilietai ir įvažiavimo į Kuršių Neriją mokestis įskaičiuoti į kainą.

Rezervuokite vietas

Kelionės autobuse būtina dėvėti apsaugines kaukes!
05:00 val. išvykimas iš Vilkaviškio, nuo Kultūros centro . Vytauto g. 28, Vilkaviškis.
05:30 val. išvykimas iš Marijampolės, nuo buvusio „Sūduvos“ stadiono aikštelės (Sporto g. 1 , Marijampolė).
06:00 val. išvykimas iš Kazlų Rūdos, nuo Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centras. S. Daukanto g. 19.
06:40 val. Išvykimas iš Kauno, nuo "Mega" pramogų centro Islandijos pl. 32.
*Išvykimo laikai dar tikslinami.

• Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.
Kelionės maršrutą parengė: UAB Janikės kelionės
Kelionės metu galime daryti vaizdo įrašus ar nuotraukas, ir nepamirštame keliautojo asmenų teisės į privatumą, garbę bei orumą. Tad jei viešoje vietoje nufilmuoti žmonės, kurie gerai matomi, atpažįstami, bet situacija nepateikia žmogaus iš negatyvios pusės, nėra braunamasi į jų privačią erdvę – tokius įrašus galima naudoti. Net ir kelionėje ar renginyje esantis asmuo gali nenorėti būti fiksuojamas, todėl jei žmogus savo veiksmais tokį nenorą išreiškia, reikėtų tokį prieštaravimą gerbti tad jei nesutinkate su jūsų atvaizdo viešinimu mūsų rinkodaros tikslais praneškite apie nesutikimą.
Išvykimo laikas gali keistis. Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu likus 1-2 dienoms iki kelionės.
Turistas įsipareigoja:
• Keleiviams vėluojantiems 10 minučių ir daugiau autobusas nebelaukia.
• Atlyginti kelionės metu padarytą žalą (sugadintą viešbučio inventorių, transporto priemones ir kt.). Jeigu žala padaryta nepilnamečio, visus nuostolius už jį apmoka atsakingas asmuo. Jeigu turistas prisiima kaltę ir sutinka atlyginti žalą, žalą reikia atlyginti vietoje. Tais atvejais, kai turistas kaltės neprisiima, kelionių organizatorius turi teisę žalą išieškoti Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. Turistas neprivalo atlyginti žalos atsiradusios dėl nenugalimos jėgos.
• Laikytis viešosios tvarkos, tarptautinių keleivių vežimo taisyklių, bagažo gabenimo tvarkos ir į šalį įvežamų daiktų kiekio, skaičiaus ir draudimų reikalavimų.
• Vykstant kelionei autobusu nevartoti alkoholinių gėrimų ir/ar nerūkyti ir nevaikščioti autobuso salone autobusui važiuojant.
• Kelionės metu imtis saugumo priemonių tam, kad turisto turtas būtų apsaugotas nuo vagysčių (pvz. nepalikti autobuse savo daiktų be priežiūros, ekskursijų metu – laikyti prie savęs, ypač didelio susibūrimo vietose, nepalikti jų be priežiūros.Į kelionės kainą neįskaičiuota:
*Delfinų ir jūrų liūtų pasirodymas delfinariume suaugusiam 12,35 Eur/asm, mokiniams, studentams, vaikams nuo 4-erių metų, senatvės pensininkams, kitos nuolaidos* 8,55 Eur/asm.
*Nidos žvejo etnografinė sodyba 1 EUR/asm., lengvatinis ~0,50 EUR/asm.
*Pietūs
+Asmeninės išlaidos
*Kelto bilietas 1 Eur/asm. į abi puses, tik tuo atveju jei autobusas užtruks eilėje, persikelti galima bus žmogui, kad vykdytumėme pagal planą programą.
+Savarankiškas lankymas muziejų pagal poreikį ir norus 🙂 kainos apačioje:
*Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus lankymas:
    *vieno bilieto suaugusiems kaina – 2,50 Eur;
    *vieno bilieto studentams ir moksleiviams kaina – 1,00 Eur;
    *vieno bilieto kaina suaugusių lankytojų grupėms daugiau nei 10 asmenų – 2,00 Eur.
+Nidos žvejo etnografinės sodybos lankymas:
    *vieno bilieto suaugusiems kaina – 2,00 Eur;
    *vieno bilieto studentams ir moksleiviams kaina – 1,00 Eur;

+Kuršių nerijos istorijos muziejaus lankymas:
    *vieno bilieto suaugusiems kaina – 1,00 Eur;
    *vieno bilieto studentams ir moksleiviams kaina – 0,50 Eur;
+Nidos švyturio lankymas (nuo 2020 liepos 9 d.):
    *vieno bilieto suaugusiems kaina – 5,00 Eur;
    *vieno bilieto su nuolaida* kaina – 3,00 Eur;
    *šeimos (2 suaugusieji + 1–3 vaikai) bileito kaina – 8,00 Eur;
* Nuolaida taikoma moksleiviams, studentams, senjorams, tremtiniams, pateikus teisę į lengvatą patvirtinantį dokumentą.
This tab is empty. Drag a shortcode here to add content.