J. Basanavičiaus a. 9, Marijampolė +370 671 99855
Naujienlaiškio prenumeratos taisyklės
Jei sutikote užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškius, Jūsų el. pašto adresą naudosime informacijai apie kelionių pasiūlymus, nuolaidas, konkursus bei kitoms naujienoms siųsti. Sukaupta informacija bus naudojama tik siunčiant naujienlaiškius. Naujienlaiškius siunčiame vieną - keturis kartus per savaitę. Mūsų naujienlaiškiai siunčiami nuo siuntėjo UAB "Janikės kelionės".

Prenumeratoriai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, reikalauti apriboti duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) ar sunaikinti duomenis (kai atšaukiamas sutikimas).
Išsiuntus pranešimą, UAB "Janikės kelionės" gali rinki statistinius duomenis apie Jūsų elgesį su pranešimu, pavyzdžiui, ar atidarėte el. laišką, kokias nuorodas paspaudėte, kokiu įrenginiu naudojotės ir kokios jo techninės savybės.
Jūsų duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims ir bus naudojami tik elektroninės naujienlaiškio versijos platinimui.
Galite atsisakyti naujienlaiškio, apie atsisakymą pranešdami el. paštu info@janikeskeliones.lt arba paspausdami naujienlaiškio apačioje esančią nuorodą. Jei turite prašymų dėl asmens duomenų tvarkymo ar nusiskundimų, kreipkitės į mus el. pašto adresu info@janikeskeliones.lt 
KONTAKTAI

Adresas: J. Basanavičiaus a. 9, Marijampolė
El. paštas: info@janikeskeliones.lt
Telefono numeris: +370 671 99855
PARAŠYKITE MUMS

Turite klausimų? Parašykite mums žinutę ir mes su jumis susisieksime.