Kelionės po Lietuvą

Naisių vasara su Ovidijumi Vyšniausku

2020 08 15

KELIONĖS DATA

29 EUR suaugusiam, * 24 EUR vaikui

KELIONĖS KAINA

Vilkaviškis. Marijampolė. Kazlų Rūda. Kaunas.

IŠVYKIMAS IŠ

06:30 val. išvykimas iš Vilkaviškio, nuo autobusų stoties.  Vytauto g. 103, Vilkaviškis
07:00 val. išvykimas iš Marijampolės, nuo buvusio „Sūduvos“ stadiono aikštelės (Sporto g. 1 , Marijampolė).
07:30 val. išvykimas iš Kazlų Rūdos, nuo Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centras. S. Daukanto g. 19
08:10 val. Išvykimas iš Kauno, nuo "Mega" pramogų centro Islandijos pl. 32
*Išvykimo laikas gali keistis. Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu likus 1-2 dienoms iki kelionės.

KELIONĖS PROGRAMA
Jau nukritus rasai, susitiksime autobuse ir keliausime švęsti Žolinių! Rytą pradėsime nuo Kelmės. Ar žinojote, kad tai miestas prie senojo pirklių kelio „Via Hanza“. Kuo išskirtinis Kelmės kraštas, savo krašto įvairove: nuostabiais Dubysos, Ventos ir dar 29 upių vingiais, tyrais lyg ašara 53 ežerais, daugiau kaip 400 kultūros paveldo objektų. Žinoma visko apžiūrėti neturėsime kada, bet su miesto istorija tikrai supažindinsime - Kelmės dvare. Kelmės krašto muziejus įsikūręs Kelmės dvaro rūmuose. Muziejaus ekspozicijos išdėstytos trijuose šio ansamblio pastatuose: rūmuose, vartuose ir svirne. Muziejuje supažindinti būsime  su vienintele Lietuvoje indėniškosios kultūros ekspozicija.
Po ekskursijos muziejuje pasivaikščiosime pro Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno ansamblį, kuris pasižymi savo architektūros stilių įvairoveir yra įtrauktas į Europos Sąjungos kultūros programą „Baroko kelias“. Aplankysime iki šių dienų išlikusią Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos Angelų Karalienės bažnyčios ir bernardinų vienuolyno ansamblį – vienas įdomiausių ir didžiausių XVII–XVIII a. Lietuvos sakralinės architektūros pavyzdžių. Jo architektūroje ryški daugiasluoksnė gotikos, renesanso ir baroko stilių dermė.
Ir būtinai aplankysime 2020 metų TOP vietą - Kelmės bulvaras. Šį kūrinį ant gatvės sienos miestui padovanojo čia gyvenantis dailininkas, knygų iliustratorius, visuomenininkas ir, kaip pats save su žmona įvardija, Kelmės patriotas Andrius Seselskas.
Po pažinties su Kelme, keliausime į Šiaulius. Kur saulė sakoma šviečia ryškiau 🙂 ... Mus pasitiks vietinė gidė, žinanti visas paslaptis, legendas ir leisimės kartu po apžvalginę kelionę po Šiaulių miestą. Keliaudami sutiksim ir "lapę"... Tada Katedra, Saulės Laikrodžio aikštė, Talkšos ežero pakrantė, Geležinė lapė, Frenkelio vila.

Keliausime į Naisius! Naisiai šiemet vasarą džiugins muzika! O Žolinės ir Naisiai labai dera kartu 🙂 Visi gerbėjai ir ne tik bus kviečiami pasiklaustyti OVIDIJAUS VYŠNIAUSKO koncerto. Likusi programa vis dar derinama, tad greitu laiku pridėsime, tačiau garantuojame, kad bus smagu!
Keliaujant link namų atsižvelgiant į laiką pagal galimybes užsuksime į Kryžių kalną.
 •     kelionė autobusu (turistinės klasės)
 •     kelionės programos rengimas ir derinimas
 •     gido (lydinčio asmens) paslaugos
 •     vietiniai gidai
 •     Kelmės dvare (muziejuje) asmeniui 2 Eur, vaikui ir senjormas 1 Eur.
 •     Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno ansamblis bilieto kaina: suaugusiems - 3 eur. Senjorams, neįgaliems ir mokyklinio amžiaus vaikams - 1.50 eur.
 •     Pietūs
 •     Asmeninės išlaidos
 • Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.
 • Kelionės maršrutą parengė: UAB Janikės kelionės
 • Kelionės metu galime daryti vaizdo įrašus ar nuotraukas, ir nepamirštame keliautojo asmenų teisės į privatumą, garbę bei orumą. Tad jei viešoje vietoje nufilmuoti žmonės, kurie gerai matomi, atpažįstami, bet situacija nepateikia žmogaus iš negatyvios pusės, nėra braunamasi į jų privačią erdvę – tokius įrašus galima naudoti. Net ir kelionėje ar renginyje esantis asmuo gali nenorėti būti fiksuojamas, todėl jei žmogus savo veiksmais tokį nenorą išreiškia, reikėtų tokį prieštaravimą gerbti tad jei nesutinkate su jūsų atvaizdo viešinimu mūsų rinkodaros tikslais praneškite apie nesutikimą.
 • *Išvykimo laikas gali keistis. Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu likus 1-2 dienoms iki kelionės.


REZERVUOKITE VIETAS

Užpildykite formą ir siųskite, mes rezervuposime vietas. Rezervacijai būtina nurodyti keliautojo vardą pavardę, telefono numerį bei el.paštą. Norime priminti, kad arčiau vietas autobuse gauna tie kurie ankisčiausiai rezervuoja kelionę.