2020m. kelionių paiūlymai, Pagrindinis puslapis

Lenkiškoji Venecija

2020 07 25 (1d.)

KELIONĖS DATA

27 EUR asmeniui

KELIONĖS KAINA

Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės

IŠVYKIMAS IŠ

Kelionės metu pasisemsime daug teigiamų emocijų, pasigrožėsime gamta ir puikiai praleisime laiką su bendraminčiais!

KELIONĖS PROGRAMA:

Anksti ryte išvyksime iš Lietuvos link Suvalkų krašto. Maršrutą pradėsime atvykę į Vygrių kamaldulių vienuolyną*. Kadaise šiuose kraštuose mėgo medžioti Vytautas Didysis, Jogaila ir Žygimantas Augustas. Pasivaikščiojimo po vienuolyną metu apžiūrėsime vienuolyno eremitoriumą, uždarą kamaldulių namelių kompleksą, o nuo varpinės bokšto pasigrožėsime Vygrių ežero panorama.
Toliau keliausime iki Seinų, kur tebestovi dominikonų vienuolynas*, ilgus dešimtmečius tarnavęs kaip Seinų seminarija. Kaip tik čia mokėsi Vincas Mykolaitis – Putinas, dirbo ir amžinajam poilsiui atgulė vyskupas ir poetas Antanas Baranauskas.
Paskutinis mūsų kelionės taškas - karališkasis kurortas Augustovas, įsikūręs trijų ežerų apsuptyje, todėl dar vadinamas „Šiaurės Venecija“. Mūsų lauks smagus plaukimas laivu* garsiuoju Augustovo kanalu, suprojektuotu ir pastatytu dar XIX a., ir ežerais link salelės, kurioje stovi maža koplytėlė. Tai piligrimų lankoma vieta, garsėjanti Dievo Motinos Marijos šventuoju šaltiniu ir popiežiaus Jono Pauliaus II paminklu. Po plaukimo, išvyksime namų link.
  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
  • Ekskursinė programa.
(*) pažymėti objektai ir stovėjimo aikštelės į kelionės kainą neįskaičiuoti;
Vygrių vienuolyno lankymas: ~12 zlotų/asm.;
Seinų dominikonų vienuolyno lankymas: ~8 zlotai/asm.;
Plaukimas laivu Augustovo kanalu: ~40 zlotų/asm.

REZERVUOTI KELIONĘ