2020m. kelionių paiūlymai, Pagrindinis puslapis

Lenkijos pajūris

2020 07 25 (2d.)

KELIONĖS DATA

83 EUR asmeniui

KELIONĖS KAINA

Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės

IŠVYKIMAS IŠ

Gdanskas ir Sopotas yra šiaurės Lenkijoje prie Baltijos jūros krantų, tai pajūrio kurortai, kuriuose galima smagiai praleisti atostogas!

KELIONĖS PROGRAMA:

1 diena. Naktį išvyksime iš Lietuvos. Atvykę į Lenkiją, aplankysime Sopotą — garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą - lenkiškąją Palangą. Išvysime moderniosios architektūros šedevrą „kreivąjį namą“ bei ilgiausią, Baltijos jūros molą*, kurio ilgis daugiau nei pusė kilometro. Pasivaikščioję pagrindine Monte Cassino alėja, išvyksime į Gdanską. Mūsų lauks ekskursija po miestą, kuris XII a. tapo ypač svarbiu Baltijos pajūrio uostu. Susipažinsime su miesto senamiesčiu: Aukštutiniai, Auksiniai ir Žalieji vartai, Uosto krantinė ir centrinė Ilgojo turgaus gatvė, atlikusios pagrindinio miesto turgaus vaidmenį, 1633 metais pastatytas Neptūno fontanas, liudijantis miesto ryšį su jūra, Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų, pirklių susirinkimai, Šv. Marijos bažnyčia, stebinanti savo dydžiu ir aukščiu. Po ekskursijos turėsime laisvo laiko. Galėsime savarankiškai pasivaikščioti miesto centre, pavakarieniauti su artimaisiais ar praleisti laiką prie jūros. Nakvynė viešbutyje.
2 diena. Pusryčiai. Vyksime į Gdansko uostą, iš kurio mūsų lauks smagi dienos atrakcija - plaukimas piratų laivu* į Westerplatte. Westerplatte pusiasalis - vietovė, kurioje nuaidėjo pirmieji Antrojo pasaulinio karo šūviai. Didžiulėje teritorijoje įrengtas Antrojo pasaulinio karo muziejus. Atskirose Westerplatte vietose pastatytuose ir sugrupuotuose stenduose galima perskaityti visą pusiasalio istoriją. Po plaukimo laivu išvyksime iš Lenkijos. Vėlai naktį grįšime į Lietuvą.
  • 1 Nakvynė su pusryčiais turistinės klasės viešbutyje;
  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
  • Ekskursinė programa.
(*) pažymėti objektai į kainą neįskaičiuoti (+ mokamos aikštelės)
Plaukimas į Westerplatte (į abi puses; trukmė 90 min.): ~45 zlotai/asm.;
Sopoto tilto lankymas: ~8 zlotų/asm.

REZERVUOTI KELIONĘ