Kelionės po Lietuvą

Kuršių Nerija – nuo delfinariumo iki Nidos

2020 09 27 (sekmadienis)

KELIONĖS DATA

35 EUR suaugusiam, * 30 EUR vaikui

KELIONĖS KAINA

Vilkaviškis. Marijampolė. Kazlų Rūda. Kaunas.

IŠVYKIMAS IŠ
05:00 val. išvykimas iš Vilkaviškio, nuo autobusų stoties.  Vytauto g. 103, Vilkaviškis
05:30 val. išvykimas iš Marijampolės, nuo buvusio „Sūduvos“ stadiono aikštelės (Sporto g. 1 , Marijampolė).
06:00 val. išvykimas iš Kazlų Rūdos, nuo Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centras. S. Daukanto g. 19
06:40 val. Išvykimas iš Kauno, nuo "Mega" pramogų centro Islandijos pl. 32

*Išvykimo laikas gali keistis. Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu likus 1 dienai iki kelionės.

AKTUALU!! Paskutinį mėnesio sekmadienį į Lietuvos jūrų muziejų įėjimas nemokamai!

KELIONĖS PROGRAMA
Pabudę anksti nei įprastai, susitinkame pasiruošę maudomus kostiumėlius, plaukiojančius gultus, saulės akinius, patogią avalynę ir pradedame kelionę į Pajūrį. Kad neišalktume kelionės metu iki Klaipėdos sustosime degalinėje kavos, tai pat staptelėsime kam jau žinomų , o kam dar ne - SPURGŲ! 🙂 Pasiekę pirmą stotelę persikelsime į Smiltynę ir keliausime į įspūdingoje vietoje įsikūrusį Lietuvos jūrų muziejų ir delfinariumą.  Jūsų muziejus kviečia nerti į interaktyvaus pažinimo jūrą. Lauke jus pasitiks pingvinai, jūrų liūtai, pelikanai.  Paprastai muziejų erdvėse nieko negalima liesti. Bet Jūrų muziejuje – atvirkščiai: skatinama liesti, nes tik tokiu būdu pasirodo informacija. Delfinariume atvykusiųjų lauks nuotaikinga delfinų programa (mokama), nustebinsianti triukais, išskirtiniais talentais ir, žinoma, žaismingais vandens purslais! Taip pat lankysimės jūrų muziejuje, kur jūros gyvenimo įdomybės sužavės ir didelius, ir mažus!
Po patirtų įspūdžių vandeniniame pasaulyje, keliaujame link Juodkrantės.  Ar prisimenate kada paskutinį kartą buvote ant RAGANŲ KALNO? *Įdomi informacija, pristatymas (https://www.raganukalnas.lt/lt/) Raganų kalnas - unikalus medinių skulptūrų muziejus Juodkrantėje, kur karaliauja velniai, raganos ir kiti tautosakos herojai, atveriantys lankytojams šios vietos gamtinę-mistinę dvasią. Didžioji Raganų kalno skulptūrų dalis išdėstyta aplink vaizdingąjį Eglių slėnį (vok. Tannental). Šis slėnis – natūralus miško amfiteatras, suformuotas parabolinių kopų. Raganų kalnas apipintas legendomis. Sakoma, kad nuo neatmenamų laikų ne tik žmonės mėgo šį kalną, bet ir velniai su raganomis čia savo puotas keldavę. Net pati deivė Ragė apsilankydavo metiniuose trumpųjų naktų sąskrydžiuose. Raganų kalną gamta pati padalijo į dvi dalis: šviesiąją ir tamsiąją. Šviesiojoje dalyje takas platus, čia stovi įžymūs pasakų veikėjai kaip milžinė Neringa, dvylika brolių, juodvarniais lakstančių, ir jų sesuo Elenutė, žvejys Kastytis. Viršūnėje – pasakos apie Neringą ir Naglį. Einant toliau kelias susiaurėja ir aptemsta – prasideda „velniava“: slibinai, pro pragaro vartus žengia Liuciferis, raganos su velniais. Nusileidus nuo tako giedančio gaidžio skulptūra rodo, jog čia šmėklos išsilaksto ir visos velnystės baigiasi.
Atvykę į Nidą galite rinktis arba laisvas laikas (papietauti, eiti prie jūros, savarankiškai pasivaikščioti) arba toliau tęsti apžvalginę kelionę po Nidos miestą su lydinčia gide. Apžvalginė ekskursija Nidoje. Kvapą gniaužiantys kraštovaizdžiai, grynas oras ir ramybė užburia visus Nidos lankytojus, palikdami neišdildomus įspūdžius. Aplankysite Parnidžio kopą, ant kurios stovi saulės laikrodis. *Urbo kalno švyturys (savarankiškas lankymas) – dar viena vieta, kurią būtina aplankyti. Neužmirškime etnografinių kapinaičių, įsikūrusių šalia Nidos liuteronų bažnyčios. Norintys susipažinti su senovės žvejų gyvenimo būdu turėtų aplankyti etnografinę žvejo sodybą, kurią sudaro kiemas, sodas, šulinys, ūkinis pastatas ir gyvenamasis namas, įskaitant XIX-XX-ojo amžiaus baldus ir namų apyvokos ekspoziciją.
 •     kelionė autobusu (turistinės klasės)
 •     kelionės programos rengimas ir derinimas
 •     gido  paslaugos
 •     kelto bilietai ir įvažiavimo į Kuršių Neriją mokestis įskaičiuoti į kainą
 • Delfinų ir jūrų liūtų pasirodymas delfinariume suaugusiam 10 Eur/asm (užsakant 15 ir daugiau bilietų kaina asmeniui 8,50 Eur), mokiniams, studentams, vaikams nuo 4-erių metų, senatvės pensininkams, kitos nuolaidos* 4 Eur/asm.
 • Nidos žvejo etnografinė sodyba 1 EUR/asm., lengvatinis ~0,50 EUR/asm.
 • Pietūs
 • Asmeninės išlaidos
 • Kelto bilietas 1 Eur/asm. į abi puses, tik tuo atveju jei autobusas užtruks eilėje, persikelti galima bus žmogui, kad vykdytumėme pagal planą programą.
 • Savarankiškas lankmas muziejų pagal poreikį ir norus 🙂 kainos apačioje:

Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus lankymas:

    vieno bilieto suaugusiems kaina – 2,50 Eur;
    vieno bilieto studentams ir moksleiviams kaina – 1,00 Eur;
    vieno bilieto kaina suaugusių lankytojų grupėms daugiau nei 10 asmenų – 2,00 Eur.

Nidos žvejo etnografinės sodybos lankymas:

    vieno bilieto suaugusiems kaina – 2,00 Eur;
    vieno bilieto studentams ir moksleiviams kaina – 1,00 Eur;

Kuršių nerijos istorijos muziejaus lankymas:

    vieno bilieto suaugusiems kaina – 1,00 Eur;
    vieno bilieto studentams ir moksleiviams kaina – 0,50 Eur;

Nidos švyturio lankymas (nuo 2020 liepos 9 d.):


    vieno bilieto suaugusiems kaina – 5,00 Eur;
    vieno bilieto su nuolaida* kaina – 3,00 Eur;
    šeimos (2 suaugusieji + 1–3 vaikai) bileito kaina – 8,00 Eur;

* nuolaida taikoma moksleiviams, studentams, senjorams, tremtiniams, pateikus teisę į lengvatą patvirtinantį dokumentą.
 • Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.
 • Kelionės maršrutą parengė: UAB Janikės kelionės
 • Kelionės metu galime daryti vaizdo įrašus ar nuotraukas, ir nepamirštame keliautojo asmenų teisės į privatumą, garbę bei orumą. Tad jei viešoje vietoje nufilmuoti žmonės, kurie gerai matomi, atpažįstami, bet situacija nepateikia žmogaus iš negatyvios pusės, nėra braunamasi į jų privačią erdvę – tokius įrašus galima naudoti. Net ir kelionėje ar renginyje esantis asmuo gali nenorėti būti fiksuojamas, todėl jei žmogus savo veiksmais tokį nenorą išreiškia, reikėtų tokį prieštaravimą gerbti tad jei nesutinkate su jūsų atvaizdo viešinimu mūsų rinkodaros tikslais praneškite apie nesutikimą.
 • Dėl spūsčių prie kelto, kelionė gali užtrukti, nenumatytam laikui.
 • *Išvykimo laikas gali keistis. Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu likus 1-2 dienoms iki kelionės.

Turistas įsipareigoja:
• Keliaivems vėluojantiems 10 minučių ir daugiau autobusas nebelaukia.
• Atlyginti kelionės metu padarytą žalą (sugadintą viešbučio inventorių, transporto priemones ir kt.). Jeigu žala padaryta nepilnamečio, visus nuostolius už jį apmoka atsakingas asmuo. Jeigu turistas prisiima kaltę ir sutinka atlyginti žalą, žalą reikia atlyginti vietoje. Tais atvejais, kai turistas kaltės neprisiima, kelionių organizatorius turi teisę žalą išieškoti Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. Turistas neprivalo atlyginti žalos atsiradusios dėl nenugalimos jėgos.
• Laikytis viešosios tvarkos, tarptautinių keleivių vežimo taisyklių, bagažo gabenimo tvarkos ir į šalį įvežamų daiktų kiekio, skaičiaus ir draudimų reikalavimų.
• Vykstant kelionei autobusu nevartoti alkoholinių gėrimų, nerūkyti, narkotinių medžiagų ir nevaikščioti autobuso salone autobusui važiuojant.
• Kelionės metu imtis saugumo priemonių tam, kad turisto turtas būtų apsaugotas nuo vagysčių (pvz. nepalikti autobuse savo daiktų be priežiūros, ekskursijų metu – laikyti prie savęs, ypač didelio susibūrimo vietose, nepalikti jų be priežiūros.


REZERVUOKITE VIETAS

Užpildykite formą ir siųskite, mes rezervuposime vietas. Rezervacijai būtina nurodyti keliautojo vardą pavardę, telefono numerį bei el.paštą. Norime priminti, kad arčiau vietas autobuse gauna tie kurie ankisčiausiai rezervuoja kelionę.