Kelionės po Lietuvą

Klaipėda kitu kampu!

2020 09 19

KELIONĖS DATA

EUR suaugusiam 35 EUR , 30* EUR vaikui

KELIONĖS KAINA

Vilkaviškis. Marijampolė. Kazlų Rūda. Kaunas.

IŠVYKIMAS IŠ
Mes Klaipėdą vadiname pačiu įspūdingiausiu smaragdu Lietuvos miestų karūnoje. Ji kiekvieną kartą įtraukianti, žavinti ir gundanti vis sugrįžti ir atrasti ją naujai. Pažinkime naująjį jos veidą!
KELIONĖS PROGRAMA
05:00 val. išvykimas iš Vilkaviškio, nuo autobusų stoties. Vytauto g. 103, Vilkaviškis
05:30 val. išvykimas iš Marijampolės, nuo buvusio „Sūduvos“ stadiono aikštelės (Sporto g. 1 , Marijampolė).
06:00 val. išvykimas iš Kazlų Rūdos, nuo Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centras. S. Daukanto g. 19
06:40 val. Išvykimas iš Kauno, nuo "Mega" pramogų centro Islandijos pl. 32
*Išvykimo laikas gali keistis. Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu likus 1 dienai iki kelionės.

Retas kuris išgirdo KLAIPĖDOS miesto paslaptis bendraudamas su jį puošiančiomis skulptūromis - kai kurios jų centrinėje aikštėje, kitos - pasislėpę mažose jaukiose senamiesčio prieigose, trečioms į ausį prišnibždėta slapčiausi norai ir svajonės.  Šis miestas žavi ir įtraukia, šalia jo alsuojanti jūra nepalieka abejingų tiek žiemą, tiek vasarą, o uostas - prekybos ir mainų centras. Kviečiame Jus pažinti visai kitokią, netikėtą ir užburiančią uostamiesčio dvasią. Pasiklausykime ir išgirskime kaip žvejas, kaminkretys, berniukas, žuvėdros ir dešimtys kitų miesto simboliais tapusių skulptūrų atpasakoja miesto praeitį ir prisiliečia prie dabarties, o Dangės undinė uždainuoja sirenos balsu. 
Susitikę su vietiniu gidu pasinersite į tikrąją kelionę po Klaipėdos miesto senamiestį. Garantuojame, kad sužinosite tai, ko dar nesate girdėję, atrasite slapčiausias miesto vietas, prisiliesite ir paglostysite stebuklais ir norų išpildymu garsėjančias miesto skulptūras, o po šios kelionės uostamiestį žinosite kaip penkis savo rankos pirštus. Štai kas Jūsų laukia! Ir tai tik kelionės pradžia...

Tada Jūsų laisvas laikas sau ir atradimams, kuriuos pasiūlys miesto gastronomijos stotelės. Gal Jūs nuspręsite pasimėgauti kava ar gardėsiu mažoje kavinaitėje, kurią nusižiūrėsite ekskursijos metu, o gal jus užburs ir įtrauks ant Dangės vilnių besisūpuojantys baržos ir laiveliai. 

O gal jūs nuspręsite aplankyti ir jūrą... 🙂 Iš Klaipėdos išvyksime vakarop 

O norinčius patirti ką nors netikėto pakviesime į degustaciją. Ar kada vaikščiojote takais, kuriais kasdien žingsniuoja mūsų gėrimų meistrai? Juk būnant "Švyturio šalyje" privalu sužinoti kuo ir kauo kvėpuoja senamiesčio pašonėje gaminamas alus 🤔 Ateik į ekskursiją po legendinę daryklą. 🙌 Čia atsidursi plieno miške, girdėsi mielių burbuliavimą, o daryklos gidai neleis pasiklysti tarp skirtingų skonių! 😎 😎 Tai planas kaip ir yra – laikas atradimams ir naujiems-seniams skoniams!

Click here to edit.
kelionė autobusu
lydintis kelionės vadovas - gidas
kelionės programos rengimas ir derinimas.

  • Ekskursija Klaipėdos senamiestyje: 2 Eur/asm. 
  • Degustacija Alaus darykloje "Švyturys":  15 Eur/asm. Būtina išankstinė rezervaciją. 
  • Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.
  • Kelionės maršrutą parengė: UAB Janikės kelionės
  • Kelionės metu galime daryti vaizdo įrašus ar nuotraukas, ir nepamirštame keliautojo asmenų teisės į privatumą, garbę bei orumą. Tad jei viešoje vietoje nufilmuoti žmonės, kurie gerai matomi, atpažįstami, bet situacija nepateikia žmogaus iš negatyvios pusės, nėra braunamasi į jų privačią erdvę – tokius įrašus galima naudoti. Net ir kelionėje ar renginyje esantis asmuo gali nenorėti būti fiksuojamas, todėl jei žmogus savo veiksmais tokį nenorą išreiškia, reikėtų tokį prieštaravimą gerbti tad jei nesutinkate su jūsų atvaizdo viešinimu mūsų rinkodaros tikslais praneškite apie nesutikimą.
  • * Kaina taikoma vaikams iki 12 metų amžiaus.

  • *Išvykimo laikas gali keistis. Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu likus 1-2 dienoms iki kelionės.
05:00 val. išvykimas iš Vilkaviškio, nuo autobusų stoties. Vytauto g. 103, Vilkaviškis
05:30 val. išvykimas iš Marijampolės, nuo buvusio „Sūduvos“ stadiono aikštelės (Sporto g. 1 , Marijampolė).
06:00 val. išvykimas iš Kazlų Rūdos, nuo Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centras. S. Daukanto g. 19
06:40 val. Išvykimas iš Kauno, nuo "Mega" pramogų centro Islandijos pl. 32

Rezervuokite vietas