Be kategorijos

Keltas maršrutu Ventspilis- Nyneshamnas

 "Stena Line" keltų linija Ventspilis - Nyneshamnas jungia Latviją su Švedija.

Liniją aptarnauja keltas "Scottish Viking" ir '''Stena Flavia''
Išvykimas: 12 kartų per savaitę.
Kelionės trukmė : nuo 9 iki 11 valandų.
Registracija baigiasi 2 val. iki kelto išvykimo.
Uostai : "Stena Line" terminalai Venstpilyje ir Nyneshamne

Kokybiškas transportas

Kelionės keltais – greitas, patogus ir malonus būdas pasiekti prie jūros ar vandenyno įsikūrusią vietovę. Jeigu ieškote būdo, kuriuo galėtumėte nesunkiai nuvykti maršrutu Ventspilis - Nyneshamnas, keltai į  Švediją – puikus pasirinkimas.Tiek Ventspilio, tiek Nyneshamno uostai yra naudojami kelionės reikmėms, keltai į Švediją išvyksta net 12 kartų per savaitę, todėl kiekvienam keliautojui nesunku rasti išvykai tinkamą laiką. Be to, tokios kelionės trukmė yra apie 9 ar 11 valandų, tačiau laikas tikrai neprailgsta. Juk būtent toks keliavimas suteikia išskirtinę galimybę grožėtis užburiančiais Baltijos jūros vaizdais ir mėgautis šioje transporto priemonėje siūlomomis pramogomis, pavyzdžiui, prabangiais restoranais ar įvairiais renginiais.

Maršrutu Ventspilis- Nyneshamnas aptarnauja keltai  "Scottish Viking" ir '''Stena Flavia''.

Kaip ir Ventspilis, taip ir Nyneshamnas siūlo įvairiausias pramogas kelionių mėgėjams. Bene didžiausio dėmesio susilaukia nuostabūs gamtos vaizdai, kurie atsiveria žvelgiant į jūros pakrantę. Taip pat šis miestelis turi ką pasiūlyti kiekvienam maisto gurmanui, nes jame galima paragauti vietinės gamybos alaus, šokoladinių triufelių, pagamintų mieste esančiame šokolado fabrike, bei rankų darbo mėsos gaminių. Be to, ši vietovė – aktyvių vandens pramogų mėgėjų rojus, kuriame suteikiama puiki galimybė plaukioti po nuostabią Baltijos jūrą ar tobulinti banglenčių sporto įgūdžius.


Nakvynė kelte – Ventspilis - Nyneshamnas

Atsipalaiduokite mūsų jaukiose kajutėse ir mėgaukitės patogia kelione keltu, nes tokiuose keltuose maloniai jaučiasi kiekvienas keliautojas, nes čia galima rasti skirtingų klasių kajutes, nuostabaus skonio maistą tiekiančius restoranus bei įvairias pramogas, kurios neleidžia nuobodžiauti kelionės metu.

KAJUTĖS

Jūsų laukia įvairių tipų kajutės, esančios laive. Atsipalaiduokite jaukiose kajutėse ir mėgaukitės patogia kelione keltu. Kajutės yra patogios ir turi viską, ko reikia norint gerai pailsėti.


ŽIŪRĖTI

RESTORANAI IR BARAI

Savitarnos restoraneJums bus pasiūlyti šalti užkandžiai bei karštieji patiekalai. Pusryčiaujant kiekvienas keleivis galės pasirinkti patiekalus pagal savo skonį ir pageidavimą iš mūsų gausaus švediško stalo patiekalų asortimento. Viking-bare Jums bus pasiūlytas platus gėrimų asortimentas....


ŽIŪRĖTI

KELTO PARDUOTUVĖ

Laivo parduotuvėje Jūs galėsite įsigyti būtinų kelionei daiktų, o taip pat Jums bus pasiūlytas platus asortimentas alkoholinių gėrimų, saldumynų bei kosmetikos gaminių. Čia Jūs turėsite galimybę įvertinti naujausius kvepalus ir įsigyti suvenyrų bei dovanų už labai patrauklią kainą....


ŽIŪRĖTI
Uostų adresai: 

VENTSPILIS (STENA LINE)
Dārzu Street 6, LV-3601
GPS koordinatės: LONG: 21.569471 LAT: 57.398529
Tel. numeris: +371 636 22999


NYNESHAMNAS (STENA LINE)
Skyttens Hälls väg 10, 149 30
GPS koordinatės: LONG: 17.957569 LAT: 58.909816

Teirautis keltų kainų

Galite rezervuoti bilietus tiesiog užpildę užklausos formą.