Be kategorijos

Keltas maršrutu Ryga – Stokholmas

 "Tallink" keltų linija Ryga – Stokholmas jungia Latviją su Švedija.

Liniją aptarnauja keltai aptarnauja keltas "Isabelle" ir "Romantika".
Išvykimas : kiekvieną dieną
Kelionės trukmė : 16 val.
Registracija į keltą baigiasi 1 val. iki kelto išvykimo.
Uostai : Rygos keleivių uostas ir Vartahamnen terminalas Stokholme.


Kokybiškas transportas

Kelionės keltais – greitas, patogus ir malonus būdas pasiekti prie jūros ar vandenyno įsikūrusią vietovę. Jeigu ieškote būdo, kuriuo galėtumėte nesunkiai nuvykti maršrutu Ryga – Stokholmas, keltai į Švediją – puikus pasirinkimas. Ryga, Stokholmas yra pasiekiamas kiekvieną dieną, todėl šis būdas leidžia efektyviai ir itin patogiai planuoti savo laiką. Vidutinė kelionės trukmė – 16 valandų, o registraciją į keltą baigiasi likus 1 valandai iki jo išvykimo.

Taip pat maršrutu Ryga – Stokholmas aptarnauja aukštos kokybės, patvarūs, saugūs keltai „Isabelle“ ir „Romantika“.

Keliaujant iš Latvijos į Švediją, verta nepraleisti puikios galimybės apsilankyti Rygos bei Stokholmo miestų apylinkėse, sostinių senamiesčiuose, menančiuose senąsias tradicijas. Ryga savo kraštovaizdžiu yra panaši į Lietuvą, tačiau ten galima aplankyti skirtingu architektūriniu stiliumi pasižyminčius pastatus, kultūrinius arba kitos rūšies objektus.

Nakvynė kelte – Ryga- Stokholmas

Atsipalaiduokite mūsų jaukiose kajutėse ir mėgaukitės patogia kelione keltu. Mėgaukitės patiekalais švediško stalo restorane Buffet Tallink, à la carte restorane The Dining Room arba išsirinkite gardžius užkandžius The Chef's Kitchen restorane. Jauki atmosfera, gardūs patiekalai ir platus vynų ir putojančių gėrimų pasirinkimas Sea Side Cafe ir Tapas&Wine kavinėse.
Mėgaukitės gyva muzika šou salėje, Star Light palace ir disko ritmais Club Heaven bare ir žinoma leiskite sau padainuoti karaoke Sky Bar klube.
Taip pat kviečiame keliauti mažuosius keliautojus - M/S Isabelle laive puikios pramogos vaikams.

KAJUTĖS

Jūsų laukia net 8 laive, esančios kajutės. Atsipalaiduokite jaukiose kajutėse ir mėgaukitės patogia kelione keltu. Kajutės yra patogios ir turi viską, ko reikia norint gerai pailsėti.


ŽIŪRĖTI

RESTORANAI IR BARAI

Mėgaukitės patiekalais švediško stalo restorane Grande Buffet, à la carte restorane The Dining Room arba išsirinkite gardžius užkandžius The Chef's Kitchen restorane. Jauki atmosfera, gardūs patiekalai ir platus vynų ir putojančių gėrimų pasirinkimas Sea Side Cafe ir Tapas&Wine ka...


ŽIŪRĖTI

SAUNA IR SPA

Laive Isabelle siūlomos saunos moterims, vyrams ir šeimai. Atskira sauna skirta konferencijų svečiams. Į saunos paslaugas įskaičiuotas sukūrinė vonia ir sauna baras.


ŽIŪRĖTI

PRAMOGOS VAIKAMS

Vaikų žaidimų kambaryje jūsų laukia įvairūs užsiėmimai, žaidimai, varžybos, specialios dirbtuvės ir kitos staigmenos. Kelte, taip pat galėsite susitikti su Tallink bičiule Lotte iš Pramuštgalvių gatvės ir patirti begalinį džiaugsmą kamuoliukų baseine. Tai tikrai bus viena iš labiausiai vai...


ŽIŪRĖTI

KONFERENCIJOS

konferencijų centras siūlo moderniai įrengtas konferencijų sales, kurios skirtos nedideliems susitikimams ar susirinkimams, taip pat konferencijų organizavimui, svečių priėmimui, koncertams ir privatiems vakarėliams. Puiki vieta formaliems ir neformaliems renginiams ir kerintis Baltijos jū...


ŽIŪRĖTI

KELTO PARDUOTUVĖ

Parduotuvės laive— tai puikus pasirinkimas, kur daug įspūdžių ir naudingų pasiūlymų. Pirkdami laive Jūs sutaupote. Galėsite įsigyti kokybišbių prekių už žemas kainas. Mūsų kvalifikuotas personalas padės Jums pasirinkti priimtiniausią prekę.Apsipirkite jūros kainomis!...


ŽIŪRĖTI

PRAMOGOS

Laive atostogos kiekvieną dieną. Sužinok naujausią informaciją apie mūsų artistus, DJ, šou, programas vaikams, loteriją ir daug daugiau.


ŽIŪRĖTI
Uostų adresai: 

RYGA (TALLINK)
3a Eksporta iela, LV-1010
Dirba I-V: 8.00 - 19.00
Dirba VI: 8.00 - 19.00 Dirba VII: 8.00 - 19.00
GPS koordinatės: LONG: 24.094682 LAT: 56.959252
Tel. numeris: +371 6709 9730

STOKHOLMAS (TALLINK)
Vartahamnen, Hamnpirsvägen 10, Stokholmas
Dirba I-V: 05.45-19:30
Dirba VI: 05.45-19:30 Dirba VII: 05.45-19:30
GPS koordinatės: LONG: 18.64607 LAT: 59.21532
Tel. numeris: +46 8 670 26 00


Teirautis keltų kainų

Galite rezervuoti bilietus tiesiog užpildę užklausos formą.