Be kategorijos

Keltas maršrutu Klaipėda – Treleborgas

"TT Line" keltų linija Klaipėda – Treleborg jungia Lietuvą su Pietų Švedija.

Šį maršrutą aptarnauja keltas "Robin Hood Comfort"
Išvykimas : 1 reisas per savaitę
Kelionės trukmė : 15 val.
Registracija prasideda 3 val. prieš kelto išvykimą, baigiasi 1,5 val. iki kelto išvykimo.
Uostai : Cetrinis Klaipėdos terminalas, Terminalas Treleborge.Kokybiškas transportas

Kelionės keltais – greitas, patogus ir malonus būdas pasiekti prie jūros ar vandenyno įsikūrusią vietovę. Jeigu ieškote būdo, kuriuo galėtumėte nesunkiai nuvykti maršrutu Klaipėda - Trelerborgas, keltai į  Švediją – puikus pasirinkimas.Tiek Klaipėdos, tiek Treleburgo uostai yra naudojami kelionės reikmėms, keltai į Švediją išvyksta TT-Line jungia Klaipėdą su Švedijos miestu Treleborgu, Švedijos svarbiausiu uostamiesčiu. Reisai vyksta 1 kartą per savaitę, Patikimumas, kokybė, tikslumas ir ekologinis sąmoningumas. Pagal šiuos principus TT-Line siūlo greitą, aplinką tausojančią ir naudingą susisiekimą Baltijos jūra iš Lietuvos į Švediją.

Maršrutu Klaipėda- Treleborgas aptarnauja keltas "Robin Hood Comfort" .

Nakvynė kelte – Klaipėda - Treleborgas

Atsipalaiduokite mūsų jaukiose kajutėse ir mėgaukitės patogia kelione keltu, nes tokiuose keltuose maloniai jaučiasi kiekvienas keliautojas, nes čia galima rasti skirtingų klasių kajutes, nuostabaus skonio maistą tiekiančius restoranus bei įvairias pramogas, kurios neleidžia nuobodžiauti kelionės metu.

KAJUTĖS

Jūsų laukia įvairių tipų kajutės, esančios laive. Atsipalaiduokite jaukiose kajutėse ir mėgaukitės patogia kelione keltu. Kajutės yra patogios ir turi viską, ko reikia norint gerai pailsėti.


ŽIŪRĖTI

RESTORANAI IR BARAI

Nesvarbu, ar norite sočiai pavalgyti ar tik paragauti saldumynų, mūsų keltuose visada gausite tai, ko norite ir jūsų diena prasidės taip, kaip jūs norėtumėte. Dieniniuose reisuose ir vakarais siūlome pietus ir vakarienę. Keliaukite su mumis į kulinarijos pasaulį, ragaukite patiekalus iš vi...


ŽIŪRĖTI

KELTO PARDUOTUVĖ

Kelto parduotuvėje SEA & SAVE rasite kosmetikos, alkoholinių gėrimų, rūkalų, suvenyrų ir saldumynų. Mūsų darbuotojai padės išsirinkti Jums tinkamiausią pirkinį!


ŽIŪRĖTI
Uostų adresai: 

KLAIPĖDA (CKT)
Baltijos pr. 40, LT-93239
Dirba I-V: 18.00 - 21.00
Dirba VI: 18.00 - 21.00 Dirba VII: 18.00 - 21.00
GPS koordinatės: LONG: 21.144374 LAT: 55.684123
Tel. numeris: +370 46 323232

TRELEBORG (TT LINE)
Travemündebron, Hamngatan 9, SE-23122 Trelleborg
GPS koordinatės: LONG: 13.154197 LAT: 55.373179
Tel. numeris: +48 91 326 3515Teirautis keltų kainų

Galite rezervuoti bilietus tiesiog užpildę užklausos formą.