Be kategorijos

Keltas maršrutu Klaipėda- Kylis

 DFDS" keltų linija Klaipėda – Kylis jungia Lietuvą su Šiaurės Vokietija.

Liniją aptarnauja keltai "Victoria Seaways" ir "Regina Seaways".
Išvykimas : 7 kartus per savaitę.
Kelionės trukmė : 19 val.
Registracija prasideda 3 val., baigiasi 1,5 val. iki kelto išvykimo.
Uostai : Centrinis Klaipėdos Terminalas, Ostuferhafen Kylyje.Kokybiškas transportas

Kelionės keltais – greitas, patogus ir malonus būdas pasiekti prie jūros ar vandenyno įsikūrusią vietovę. Jeigu ieškote būdo, kuriuo galėtumėte nesunkiai nuvykti maršrutu Klaipėda - Kylis, keltai į Vokietiją – puikus pasirinkimas.Tiek Klaipėdos, tiek Kylio uostai yra naudojami kelionės reikmėms net 7 kartus per savaitę. Būtent tiek kartų šiuo maršrutu plaukia minėti keltai. Registracija į juos prasideda likus 3 val., o baigiasi likus 1,5 val. iki išvykimo iš uosto. Bendra kelionės trukmė siekia apie 19 valandų, tačiau šis laikas neprailgsta, nes keltuose galima rasti skirtingus poreikius atitinkančių pramogų bei įvairios veiklos.

Taip pat maršrutu Klaipėda - Kylis aptarnauja aukštos kokybės, patvarūs, saugūs keltai "Victoria Seaways" ir "Regina Seaways".

Klaipėda - Kylis – keltų maršrutas, kuris nepalieka abejingų. Pasiekti Kylyje įsikūrusį Ostuferhafen uostą bei Šiaurės Vokietiją dar niekada nebuvo taip paprasta ir patogu. Nepraleiskite progos išbandyti šio kelionės būdo, kuris užtikrina ne tik efektyvų susisiekimą, bet ir nepamirštamus įspūdžius bei teigiamas emocijas.


Nakvynė kelte – Klaipėda - Kylis

Atsipalaiduokite mūsų jaukiose kajutėse ir mėgaukitės patogia kelione keltu, nes tokiuose keltuose maloniai jaučiasi kiekvienas keliautojas, nes čia galima rasti skirtingų klasių kajutes, nuostabaus skonio maistą tiekiančius restoranus bei įvairias pramogas, kurios neleidžia nuobodžiauti kelionės metu.

KAJUTĖS

Jūsų laukia net 9 laive, esančios kajutės. Atsipalaiduokite jaukiose kajutėse ir mėgaukitės patogia kelione keltu. Kajutės yra patogios ir turi viską, ko reikia norint gerai pailsėti.


ŽIŪRĖTI

RESTORANAI IR BARAI

Kelte yra dviejų tipų restoranai. Savitarnos restorane patogu norintiems greitai užkąsti ar sočiai pavakarieniauti. Užsakomųjų patiekalų restorane valgiai gaminami pagal individualius užsakymu iš restorano meniu. Čia geriausia vieta pasmaguriauti, praleisti vakarą prie taurės vyno. Kelte v...


ŽIŪRĖTI

PRAMOGOS VAIKAMS

Nieko nėra nuobodžiau vaikams, kaip ilga kelionė automobiliu ar autobusu, tačiau kelionė keltu mažiesiems tikrai neprailgs, nes čia jiems yra ką veikti. 5-me kelto denyje specialiai vaikams įrengtas žaidimų kambarys vilioja mažuosius keleivius šėlti, piešti, žiūrėti animacinius filmukus....


ŽIŪRĖTI

KELTO PARDUOTUVĖ

Parduotuvės laive— tai puikus pasirinkimas, kur daug įspūdžių ir naudingų pasiūlymų. Pirkdami laive Jūs sutaupote. Kelte galite rasti įvairių kokybiškų prekių lauktuvėms. Kaip prisiminimą apie kelionę, nepamirškite įsigyti suvenyrų su firmine simbolika..Apsipirkite jūros kainomis!...


ŽIŪRĖTI
Uostų adresai: 

Klaipėda (CKT)
Baltijos pr. 40, LT-93239
Dirba I-V: 18.00 - 21.00
Dirba VI: 18.00 - 21.00 Dirba VII: 18.00 - 21.00
GPS koordinatės: LONG: 21.144374 LAT: 55.684123
Tel. numeris: +370 46 323232

Kylis (DFDS)
Ostuferhafen 15, 24149
Dirba I-V: 08.00-17.00
Dirba VI: 18.00-23.00 Dirba VII:
GPS koordinatės: LONG: 10.176367 LAT: 54.333151
Tel. numeris: +49 431 20976 - 480


Teirautis keltų kainų

Galite rezervuoti bilietus tiesiog užpildę užklausos formą.