Be kategorijos

Keltas maršrutu Klaipėda- Karlshamnas

 DFDS" keltų linija Klaipėda –Karlshamnas jungia Lietuvą su Pietų Švedija.
Šį maršrutą aptarnauja keltai "Optima Seaways", "Patria Seaways" ir "Athena Seaways"
Išvykimas : 7 reisai per savaitę
Išvykimas : 2020 04 02 reisai maršrutu Karlshamanas - Klaipėda sustabdyti!
Keleiviai maršrutu Klaipėda - Karlshmanas gali grįžti į gyvenamąją šalį arba darbo vietą.
Kelionės trukmė : 12 val.
Registracija prasideda 3 val. prieš kelto išvykimą, baigiasi 1,5 val. iki kelto išvykimo.
Uostai : Cetrinis Klaipėdos terminalas, Keltų terminalas Karlshamne.Kokybiškas transportas

Kelionės keltais – greitas, patogus ir malonus būdas pasiekti prie jūros ar vandenyno įsikūrusią vietovę. Jeigu ieškote būdo, kuriuo galėtumėte nesunkiai nuvykti maršrutu Klaipėda - Karlshamnas, keltai į  Švediją – puikus pasirinkimas.Tiek Klaipėdos, tiek Karlshamno uostai yra naudojami kelionės reikmėms net 7 kartus per savaitę. Būtent tiek kartų šiuo maršrutu plaukia minėti keltai. Registracija į juos prasideda likus 3 val., o baigiasi likus 1,5 val. iki išvykimo iš uosto. Bendra kelionės trukmė siekia apie 12 valandų, tačiau šis laikas neprailgsta, nes keltuose galima rasti skirtingus poreikius atitinkančių pramogų bei įvairios veiklos.

Maršrutu Klaipėda-Karlshamnas aptarnauja keltai „Optima Seaways“, „Athena Seaways“, „Patria Seaways“ .

Klaipėda - Karlshamnas – keltų maršrutas, kuris nepalieka abejingų. Pasiekus pietų Švedijos krantus, prieš Jūsų akis atsivers Karlshamno miesto panorama. Tai nedidelis Blekingės provincijos miestas, pasitinkantis keliautojus vykstančius maršrutu Klaipėda-Karlshamnas. Išsilaipinę šiame Baltijos jūros krante galėsite nedelsiant pradėti savo pažintį su miškingaja, ežerų gausia Švedija: aplankyti laukinės gyvūnijos mylėtojų pamėgtą Eriksberg safari parką, idiliška gamtos oaze vadinamą gražųjį Ronney Brunnspark parką, taip pat unikalius Laxen Hus lašišų namus, įsikūrusius ant Morrum upės krantų. Nepraleiskite progos išbandyti šio kelionės būdo, kuris užtikrina ne tik efektyvų susisiekimą, bet ir nepamirštamus įspūdžius bei teigiamas emocijas.


Nakvynė kelte – Klaipėda - Karlshamnas

Atsipalaiduokite mūsų jaukiose kajutėse ir mėgaukitės patogia kelione keltu, nes tokiuose keltuose maloniai jaučiasi kiekvienas keliautojas, nes čia galima rasti skirtingų klasių kajutes, nuostabaus skonio maistą tiekiančius restoranus bei įvairias pramogas, kurios neleidžia nuobodžiauti kelionės metu.

KAJUTĖS

Jūsų laukia įvairių tipų kajutės, esančios laive. Atsipalaiduokite jaukiose kajutėse ir mėgaukitės patogia kelione keltu. Kajutės yra patogios ir turi viską, ko reikia norint gerai pailsėti.


ŽIŪRĖTI

RESTORANAI IR BARAI

Kelte yra dviejų tipų restoranai. Savitarnos restorane patogu norintiems greitai užkąsti ar sočiai pavakarieniauti. Užsakomųjų patiekalų restorane valgiai gaminami pagal individualius užsakymu iš restorano meniu. Čia geriausia vieta pasmaguriauti, praleisti vakarą prie taurės vyno. Kelte v...


ŽIŪRĖTI

PRAMOGOS VAIKAMS

Nieko nėra nuobodžiau vaikams, kaip ilga kelionė automobiliu ar autobusu, tačiau kelionė keltu mažiesiems tikrai neprailgs, nes čia jiems yra ką veikti. 5-me kelto denyje specialiai vaikams įrengtas žaidimų kambarys vilioja mažuosius keleivius šėlti, piešti, žiūrėti animacinius filmukus....


ŽIŪRĖTI

KELTO PARDUOTUVĖ

Kelte galite rasti įvairių kokybiškų prekių lauktuvėms. Kaip prisiminimą apie kelionę, nepamirškite įsigyti suvenyrų su firmine simbolika.


ŽIŪRĖTI
Uostų adresai: 

Klaipėda (CKT)
Baltijos pr. 40, LT-93239
Dirba I-V: 18.00 - 21.00
Dirba VI: 18.00 - 21.00 Dirba VII: 18.00 - 21.00
GPS koordinatės: LONG: 21.144374 LAT: 55.684123
Tel. numeris: +370 46 323232

KARLSHAMNAS (DFDS)
Södra Stillerydsvägen 127, SE-374 93
Dirba I-V: 14.00-19.00
Dirba VI: 14.00-19.00 Dirba VII: 14.00-19.00
GPS koordinatės: LONG: 14.86582 LAT: 56.162848
Tel. numeris: 46 454 13970

Teirautis keltų kainų

Galite rezervuoti bilietus tiesiog užpildę užklausos formą.