J. Basanavičiaus a. 9, Marijampolė +370 671 99855
Kelionės draudimas
Ruošdamiesi poilsinei ar verslo kelionei, mąstome tik apie malonius, džiaugsmą teikiančius dalykus. Kad nenumatytos situacijos nesugadintų kelionės planų, nesvarstyk – apsidrausk kelionės draudimu, kuris padės jaustis apsaugotam nuo nemalonių netikėtumų, esant toli nuo namų.

BTA kelionės draudimas
- patikima garantija, kad Tavo kelionė bus saugi ir be rūpesčių.
Mes siūlome:
 • draudimo apsaugą nuo įvairių rizikų, kurios gali kilti kelionės metu;
 • galimybę apsidrausti nuo nenumatytų išlaidų ir išvengti nereikalingų rūpesčių;
 • konsultacijas ir pagalbą užsienyje bet kuriuo paros metu;
 • įvykus įvykiui, operatyvų įvykio administravimą ir greitą nuostolių kompensavimą.
Mūsų tikslas – užtikrinti, kad kelionės metu Tu jaustumeisi saugiai. Įvertink savo poreikius, o mes padėsime išsirinkti tinkamiausią kelionės draudimo variantą.
Siūlome rinktis šias apsaugas:
 • Text Hover
Kelionės draudimo apsauga galioja už Lietuvos Respublikos ribų, teritorijoje, į kurią vykstama. BTA siūlo kelionės draudimo apsaugą, galiojančią bet kuriame pasaulio žemyne ar valstybėje.
Kelionės draudimo polisas galioja tiek, kiek planuojama keliauti užsienyje. Galime pasiūlyti kelionės draudimą, kuris galiotų nuo vienos iki 365 dienų per metus.
Jeigu dažnai vyksti į verslo keliones, siūlome įsigyti kelionės draudimą, kuris galiotų visoms verslo kelionėms visus kalendorinius metus. Tokiu atveju, tereikia tik numatyti maksimalią kiekvienos kelionės trukmę, kuri gali būti 30, 60 arba 90 dienų.
Susižalojus ar susirgus kelionėje, patariame kreiptis į gydymo įstaigą, kad kuo skubiau būtų suteikta kvalifikuota medicinos pagalba. Prireikus BTA specialistų konsultacijos, susisiekite su mumis draudimo polise nurodytais pagalbos telefono numeriais ir mes patarsime kaip toliau elgtis nelaimės atveju. Atminkite, kad apie įvykį mus informuoti ypač svarbu tuomet, jeigu kelionės užsienyje metu Tau yra reikalingas gydymas ligoninėje. Apie tai būtina pranešti BTA nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 72 valandas.
Susisiekite su mumis tel. +371 26 121 212, faks.+371 670 25 079 arba el.paštu assist@bta.lv.

Pranešant apie įvykį, būtinai nurodykite draudimo poliso numerį, apdraustojo vardą, pavardę, įvykio vietą, įstaigos, kurioje suteikiamas gydymas, kontaktus.

Jeigu įvykis įvyko Graikijoje, Bulgarijoje, JAV, Rusijoje, Baltarusijoje arba Tailande, dėl medicinos pagalbos suteikimo skambinkite žemiau nurodytu telefono numeriu.Jeigu įvykis įvyko Turkijoje ir Egipte žemiau nurodytu telefono numeriu visuomet skambinkite prieš kreipiantis į gydymo įstaigą:   
 • Turkija: (+90 242) 310 44 44   
 • Egiptas: (+20 122) 104 27 43   
 • Graikija: (+30) 28970 41 777   
 • Bulgarija: (+373) 22 994 955   
 • Tailandas: (+66) 6000 351 68   
 • Ukraina: (+380) 443 745 026   
 • Baltarusija: (+375) 29 103 64 24   
 • Rusija, Indonezija, JAE: (+7) 495 989 11 20   
 • JAV / Lotynų Amerika: (+1) 9543706404    
 • Ispanija: +34 931 70 22 86: +34 518 900 340

Mes garantuojame kvalifikuotą pagalbą ir išsamias konsultacijas 24 val. per parą 7 dienas per savaitę!
Jeigu kelionės užsienyje metu patyrei įvykį, nuo kurio pasekmių buvai apsidraudęs kelionės draudimu, grįžęs į Lietuvą, kreipkis dėl patirtos žalos atlyginimo.

Ne vėliau kaip per 30 dienų nuo kelionės pabaigos dienos užregistruok įvykį tel. (8 5) 2600 600, internetu www.bta.lt arba atvykęs į artimiausią BTA žalų reguliavimo skyrių. Pateik patirtas išlaidas patvirtinančius dokumentus, kurie reikalingi draudimo bendrovei sprendimui dėl išmokos priimti:


 • Prieš vykstant į kelionę rekomenduojame pasitikslinti:
 1. ar Tavo asmens dokumentas (pasas arba asmens tapatybės kortelė) galioja ilgiau nei 6 mėnesius nuo planuojamos kelionės pabaigos;
 2. ar šalyje, į kurią ketini vykti, nereikalinga įvažiavimo viza;
 3. kokie įvykiai bus pripažįstami draudžiamaisiais ir kur kreiptis pagalbos, įvykus įvykiui;
 4. kokius daiktus galima vežtis rankiniame bagaže, o kokie turėtų būti transportuojami registruotame;
 5. kokie yra klimato sąlygų skirtumai. Jeigu vyksti į šalis, kuriose vyrauja žymiai šiltesnis klimatas, pavyzdžiui, Turkija, Egiptas, būtinai pasirūpink kokybiškomis priemonėmis nuo saulės, neperkaisk, ypač saugok vaikus. Pirmas dvi viešnagės dienas nerekomenduojame saulėje išbūti ilgiau nei 2-3 valandas.
 6. ar pasirūpinai pirmos būtinybės medikamentais nuo pykinimo, skrandžio sutrikimų, skausmo malšinimo. Rytų šalyse patariame itin atidžiai rinkis maistą, idant išvengtum skrandžio sutrikimų, apsinuodijimų, įvairių infekcinių ligų. Jeigu kelionėje staiga pasijusi blogai, nedelsdamas kreipkis į gydytojus.
 7. kokie skiepai rekomenduojami, vykstant į konkrečią šalį. Pavyzdžiui, keliaujant po Azijos, Afrikos šalis, būtina pasiskiepyti nuo maliarijos ar drugio.
 8. ar turi kontaktus, kuriais reikia kreiptis, įvykus įvykiui. Jeigu kelionės metu susidūrei su sveikatos problemomis, kreipkis tik į tuos gydytojus, kuriuos rekomendavo BTA partneriai (BTA partnerių telefonai pateikiami draudimo polise ir www.bta.lt Kelionės draudimo rubrikoje „Ką daryti atsitikus įvykiui“).


Atsisiųsk BTA mobilią programėlę į savo išmanųjį telefoną ir su mumis susisiek, kai tik Tau to prireiks.

Įvykus įvykiui, naudodamasis BTA mobilia programėle, galėsi išsikviesti reikiamą pagalbos tarnybą ir paskambinti mums, kad galėtume patarti, kaip toliau elgtis nelaimės atveju.

Be to, naudojantis BTA programėle, galėsi atsiųsti mums nuotraukas iš įvykio vietos, jeigu BTA specialistas jų teirautųsi.

BTA programėlę į savo išmanųjį įrenginį gali atsisiųsti iš App Store arba Google Play. Išbandyk jau dabar!
KONTAKTAI

Adresas: J. Basanavičiaus a. 9, Marijampolė
El. paštas: info@janikeskeliones.lt
Telefono numeris: +370 671 99855
Gauk pasiūlymą!

Užpildęs žemiau esančią formą, gali pateikti užklausą dėl draudimo BTA specialistui. Draudimo specialistas, gavęs informaciją, su Tavimi susisieks, išsiaiškins konkrečius poreikius ir pateiks Tavo lūkesčius geriausiai atitinkantį draudimo pasiūlymą.