Įspūdžiai ir patarimai

Patarimai kaip susipakuoti lagaminą


Drabužiai, avalynė ir juvelyrika
Pirmiausiai, prieš pradedant pakuoti rūbus, pasidomėkite šalies, į kurią vykstate orų prognozėmis, tada gerai apsvarstykite, kokių rūbų jums gali prireikti ir kuriuos drabužius derinsite kartu.
Galite išbandyti rūbų vyniojimą ir sukimą. Tvirtai susukite ir suvyniokite rūbus, taip galėsite maksimaliai išnaudoti vietą lagamine. Šis būdas labiau tinka medžiagoms, kurios nesusiglamžo. Svarbu vyniojant išlaikyti rūbą tiesų ir nesusiraukšlėjusį. Įgudę keliautojai kelnes pataria guldyti lagamino dugne. Jei kelnių galai bus išlindę ir netilps lagamine, sudėkite visus suvyniotus rūbus ant kelnių ir tada užlenkite kelnių galus ant rūbų viršaus.
Mažus daiktus, apatinius ir kojines dėkite į batų vidų. Taip sutaupysite vietos. Kad išvengtumėte dėmių ant rūbų, galima ant batų uždėti vienkartinę dušo kepurėlę.
Neimkite vertingų juvelyrinių dirbinių, kurių nenorėtumėte pamesti ar netekti.


Kosmetikos ir higienos priemonės
Maistinė plėvelė ir lipni juostelė apsaugos skysčius nuo išsiliejimo. Turbūt visiems teko išsipakuojant lagamine rasti išsiliejusių įvairių skysčių. Tiesiog nuimkite buteliukų dangtelius ir uždėkite maistinės plėvelės. Tada uždėkite dangtelį ir likusius tarpus užklijuokite permatomos lipnios juostos gabalėliu.
Uždėkite plokščią vatos gabalėlį tarp dangtelio ir pudros/šešėlių ir tai taip išvengsite suskilinėjimo.


Dokumentai ir pinigai
Skrydžio metu, dokumentus, pinigus ir kitus vertingus daiktus geriau turėti su savimi.
Tuščius kosmetikos buteliukus ir tūteles naudokite paslėpti pinigams. Kadangi nei vienas nenorime būti apiplėšti atostogų metu, pinigus reikėtų laikyti mažiau pastebimoje vietoje. Jei esate paplūdimyje ir norite eiti paplaukioti, paslėpkite pinigus tuščioje kremo nuo saulės tūtelėje.


Dar keletas patarimų
Sunkesnius daiktus patartina dėti lagamino apačioje, kad pernelyg nesuspaustumėte trapesnių daiktų.
Kai yra viršijamas bagažo svoris, taikomas papildomas mokestis, tad būtų naudinga įsigyti bagažo svarstykles.
Suskirstykite daiktus į grupes naudodami užsegamus maišelius. Mes visi turime daugybę įvairiausių laidų (telefono, kameros krovėjai, adapteriai, ausinės) ir smulkių kitų smulkių prietaisų, kurie gali lengvai pasimesti lagamine. Užsegami maišeliai yra puiki išeitis. Skrydžio metu, be maišelių skysčiams, taip pat papildomai pasiimkite užsegamų maišelių tam kad patogiai susidėtumėte svarbiausius daiktus kelionei namo (namų raktus, parkavimo bilietą ir automobilio raktus), vaistus ir kitas smulkmenas.


Norint išvengti nemalonių situacijų, bandant atskirti savo lagaminą, pažymėkite savo lagaminą specialiomis žymėjimo kortelėmis. Papuoškite kaspinais, lipdukais ar netgi spalvingais batų raišteliais, kad jūsų lagaminas būtų lengvai atpažįstamas.

Perkantiems kelionę, dovanojame lagamino žymeklį, kuriame galite įrašyti savo duomenis!

Zymeklis