Egzotinės kelionės

KELIONĖS KRYPTIS | SAKARTVELAS (GRUZIJA)

Gruzijos (Sakartvelo) istorija vingiuota ir karinga. Viešėdami čia išgirsite daug įspūdingų istorijų, o vieną įtaigiausių jums papasakoti gali įspūdingas 200 km ilgio karo kelias nuo Tbilisio iki Kazbegio miestelio ir rūsčiojo Kazbeko kalno. Net jei nesiryšite šiam nuotykiui, atitraukite savo žvilgsnį nuo šilto pajūrio ir skirkite laiko laukinei šalies gamtai – ji čia kerinti. Taip pat kuo daugiau bendraukite su vietiniais, nes tik taip patirsite tikrąją žodžio „svetingumas” reikšmę. „Svečias – tai Dievo dovana“ – ši kartvelų tautosakos išmintis taip giliai įrašyta vietinių sąmonėje, kad gruzinai (sakartveliečiai) tikrai gali pretenduoti į draugiškiausios pasaulio tautos titulą. Na, o į kurortinius malonumus pasinerti kvies Adžarija. Apsupta kalnų, skalaujama jūros ir amžinai žaliuojanti dėl drėgno subtropinio klimato – tokia trumpa galėtų būti Adžarijos autonominės respublikos Gruzijoje (Sakartvele) charakteristika. Gamta šį kraštą apdovanojo ne tik įtaigiu grožiu, bet ir švelniu klimatu bei ilgomis vasaromis, kurių malonumais Adžarija ir kviečia pasimėgauti.Visame pasaulyje Gruzija (Sakartvelas) garsėja ypatingu svetingumu, vynu ir virtuve. Ilgametė šalies istorija apdainuota ne vieno poeto, o apie didžią praeitį byloja išlikusi architektūra. Gruzijos (Sakartvelo) miestai panašūs į akmenyje sustingusias romantiškas balades. Švelnus klimatas, šilta Juodoji jūra, vešli žaluma, paplūdimiai vilioja poilsiautojus. Poilsis Gruzijoje (Sakartvele) niekuo nenusileidžia Viduržemio jūros kurortаms.

Poilsis Gruzijoje

Viza

Nereikalinga

Skrydžio trukmė

~3.5 val.

Kalba

Gruzinų

Valiuta

Gruzijos laris (GEL)
Populiarūs kurortai
Adžarija - Gonijus

Nuo 514Eur.

Adžarija - Kvariatis

Nuo 496Eur.

Adžarija - Kobuletis

Nuo 378Eur.

Adžarija - Batumis

Nuo 391Eur.

Atostogų tipai į Sakartvele (Gruzijoje)
Pažintinės kelionės
Pažintinės ekskursijos – geriausias būdas pailsėti ir puikiai praleisti laiką Gruzijoje. Tai galimybė pasigrožėti unikaliais paminklais, sudalyvauti vietos šventėse, susipažinti su įdomiomis tradicijomis bei kuiltūra, vietiniais žmonėmis.
Paplūdimio poilsis
Ilsėdamiesi Gruzijoje (Sakartvele) mėgaukitės kalnuotu kraštovaizdžiu, istorijos bei architektūros lobynais, sakartvelų svetingumu, delikatesų pilna virtuve, daugybe turistinių pramogų ir nuostabiuose paplūdimiuose nerūpestingai šildančia saule...
Slidinėjimas
Gruzijos (Sakartvelo) slidinėjimo kurortuose rasite šiuolaikinę slidinėjimo infrastruktūra tiek naujokams tiek pažengusiems. Maži, jaukūs viešbučiai, draugiškas jų personalas ir turtinga vietinė virtuvė garantuos Jums nuostabias atostogas lyg namie.