Egzotinės kelionės

KELIONĖS KRYPTIS | BULGARIJA

Bulgarija – viena seniausių Europos šalių. Kartą čia apsilankius, kartoti bulgariškas atostogas norėsis dar ir dar – ir ne vien dėl stebėtinai mažų kainų. Visų pirma dėmesį pagaus ir nepaleis Bulgarijos kraštovaizdis – Rilos kalnai, civilizacijos nepaliestos Belogradčiko uolos, rožėmis kvepiantys slėniai, auksu tviskantys paplūdimiai ir sūrių bangų skalaujami iškyšuliai. Ne mažiau intriguojantys ir kultūros stebuklai: archeologinės radimvietės, romėnų palikimą saugantys griuvėsiai, stačiatikių cerkvės ir senoviniai miesteliai. 

Poilsis Bulgarijoje

Viza

Nereikalinga

Skrydžio trukmė

2 val.

Kalba

Bulgarų

Valiuta

Bulgarijos levas (BGN)
Populiarūs kurortai
Auksinės kopos

Nuo 320Eur.

Saulėtas krantas

Nuo 319Eur.

Pamorjė

Nuo 386Eur.

Albena

Nuo 468Eur.

Atostogų tipai Bulgarijoje
Pažintinės kelionės
Leiskitės į ekskursijas - nepamirštamą susitikimą su praeitimi ir Staros Planinos spindesiu, aplankykite paslaptingąjį Rožių slėnį, apžvalginę ekskursiją po Sozopolio miestą, aplankykite gražiausią ir romantiškiausią vietą prie pietinės Juodosios jūros pakrantės - Nesebarą. Pamatykite pačius gražiausius ir atokiausius Bulgarijos kampelius!
Šeimos atostogos
Viešbučiai, skirti šeimoms – tai viešbučiai, savo paslaugų pasiūla bei apgyvendinimo tipų įvairove, infrastruktūra orientuoti į šeimų poilsį su vaikais. Čia pramogų ras ne tik suaugusieji, bet ir mažieji viešbučio svečiai. Bulgarija – unikali vieta poilsiui su vaikais.Daugybė vandens pramogų ir atrakcionų parkų bei šeimoms pritaikyti viešbučiai garantuoja nepamirštamą poilsį.
Ekonominio tipo atostogos
Bulgarija - tai puikus pasirinkimas taupiam turistui. Skrydis ir apgyvendinimas šioje šalyje kainuos tikrai nebrangiai, o lankytinas vietas ir muziejus galima aplankyti už nedidelį mokestį. Tuo pačiu metu Bulgarijos kurortai turi gerai išvystytą infrastruktūrą ir teikia kokybiškas paslaugas.