POSTS
18
gegužės 2022
Kupiškėnų vestuvės
18
gegužės 2022
Mozūrijos kraštas
18
gegužės 2022
Pajūriais pamariais
14
balandžio 2022
DAUGPILIO ŠRATŲ GAMYKLA
PORTFOLIO
SEARCH
SHOP

Krepšelyje nėra produktų.

J. Basanavičiaus a. 9, Marijampolė +370 671 99855
Paskola kelionei
Taupote atostogoms, tačiau jų laikas taip ir neateina? Nelaukite pensijos – įsigykite kelionę išsimokėtinai su MOKILIZINGU. Mūsų vartojimo paskola tinka ne tik užtarnautam atokvėpiui – kam panaudosite paskolą, sprendžiate jūs.
  • Text Hover
Ką galite įsigyti su vartojimo paskola priklauso tik nuo jūsų norų ir poreikių. Laisvalaikio paįvairinimui ir sveikai adrenalino dozei puikiai tinka keturratis išsimokėtinai. Naujas mobilus namelis išsimokėtinai gali itin greitai atsirasti jūsų sklype ir suteikti praktišką stogą virš galvos visai jūsų šeimai. Jeigu jūsų darbas reikalauja naujų technologinių pajėgumų, jums padės naujas nešiojamas kompiuteris išsimokėtinai. Galiausiai, jeigu kompiuteris išsimokėtinai jums nereikalingas, darbams jūsų ūkyje atlikti gali padėti kombainas išsimokėtinai.

Priklausomai nuo jūsų poreikių ir galimybių, gaukite paskolą iki 15 000 Eur su itin mažomis palūkanomis nuo 5,9 proc, o grąžinimo terminas priklausys tik nuo jūsų. Mes siūlome lankstų 6-72 mėnesių grąžinimo laiką, o norėdami paskolą grąžinti greičiau, tą nesunkiai padarysite susisiekę su mumis telefonu.

Sudarius sutartį, paskolos suma jus pasieks vos per 30 minučių. O jeigu norėtumėte pasiimti paskolą grynaisiais pinigais iki 3000 Eur – jums pagelbės konsultantas telefonu arba mūsų atstovybėse: Vilniuje (Kareivių g. 11B) ir Kaune (Pramonės pr. 4E).

Norite sužinoti, kiek gali kainuoti jūsų paskola? Nutarus pasiskolinti 1600 €, kai sutartis sudaroma 36 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 5,90 %, sutarties sudarymo mokestis – 3,9 %, mėnesio sutarties mokestis – 0,68 %, BVKKMN – 24,71 %, bendra mokėtina suma – 2208,96 €, mėnesio įmoka – 61,36 €. Tikslesnes paskolos sąlygas ir galimas įmokas galite sužinoti pasinaudodami mūsų paskolos skaičiuokle, arba susisiekę su mūsų konsultantu telefonu.

Atsižvelgiant į bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis).
  • Text Hover
KONTAKTAI

Adresas: J. Basanavičiaus a. 9, Marijampolė
El. paštas: info@janikeskeliones.lt
Telefono numeris: +370 671 99855
PARAŠYKITE MUMS

Turite klausimų dėl paskolos ir jos sąlygų? Mes pasiruošę jums padėti ir atsakyti į visus jums iškilusius klausimus!