Kelionės po Lietuvą

Kalėdinė Ryga

Įvairiuose pasaulio kampeliuose, švenčiančiuose Šv. Kalėdas, galima atrasti netikėčiausių tradicijų, kuriomis pasitinkamos didžiosios metų šventės. Tarp įspūdingiausius kalėdinius reginius pristatančių šalių atsiduria ir mūsų kaimynai latviai, kurių šventinio periodo tradicijos pažymi juos pasaulio Kalėdų žemėlapyje.

Nieko nėra maloniau nei garuojanti kava kelionėje! O ja, mėgausimės Latvijos sostinėje – Rygoje! O kaip kava be saldėsių – tam mes pasiruošėme, aplankysime „Laima“ šokolado muziejų. Keliausime po Rygos senamiestį, kuris alsuos kalėdine dvasia, žibės visomis spalvomis kiemeliai ir aikštės. Tai pat aplankysime Kalėdinį miestelį, kuriame galėsite ieškoti dovanų, kurias paslėpsime po kalėdinėmis eglutėmis. Keliaujam?!


Kelionės data: 2019 12 07d. (1d.)

Kaina asmeniui : 33 eur/asm.

KELIONĖS PROGRAMA:

Anksti ryte ~ 8:00 val. išvykstame iš Marijampolės (Sporto g. 1). Kelionė autobusu per visą Lietuvą ir kelionė į Latviją. Atvykstame į Rygą.

Po ilgos kelionės autobusu ir gidės pasakojimų, keliaujame į apžvalginę ekskursiją pėsčiomis su gidu, po Rygos senamiestį (ekskursija truks apie 2 valandas): Rygos pilis ir gynybinė siena su parako bokštu bei Švedų vartais, „Trijų brolių“ namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – „Juodagalvių“ gildijos namai, Šv. Petro bažnyčia, Rygos Opera, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, „namas su katinu“, senamiesčio gatvelių labirintai.
Po ekskursijos, šviečiančioms Rygos spalvoms, į miestą atkeliauja Kalėdų senelio padėjėjai, kurie miestiečiams bei miesto svečiams atneša Kalėdų mugę, kur pakvips cinamonu, mandarinais ir kitais Kalėdas pranašaujančiais kvapais – jų gūsį miestiečiams ir miesto svečiams atpūs Rygos Kalėdų turgeliai. Laisvas laikas. Papietauti ir paragauti kulinarinių patiekalų, kuriuos ruošia meistrai mugėje bei kvies pasmaguriauti tradiciniais latviškos virtuvės patiekalais, tai pat apsišilti bus galima išgėrus karšto vyno ar arbatos puodelio, o kur dar apsipirkimas kalėdinėje mugėje.

Kaip ir kiekvienais metais, mugės metu vyks įvairūs koncertai, amatų dirbtuvės vaikams bei suaugusiems, šią vietą lankys pats Kalėdų senelis. Mugės metu Latvijos amatininkai pristato savo kūrybos darbus, kuriais galima ne tik pasigrožėti, bet ir įsigyti dovanoms. Čia pat vietoje kūrėjai padės ir patiems lankytojams pagaminti originalias ir vienetines dovanas savo artimiesiems.

Rygos Kalėdų turgeliai yra ženklas, signalizuojantis, jog didžiosios metų šventės jau visai čia pat ir kiekvienas svečias gali pasisemti čia tvyrančios Kalėdų dvasios bei dalelę jos parsinešti namo.

Vakarėjant po ilgos dienos nuostabioje Rygoje, keliausime pasmaguriauti į „Laimos“ šokolado muziejų. Sužinosime visas Laimos šokolado atsiradimo paslaptis, istoriją. O kaip gi be degustacijos, būtinai ragausime paslaptingą šokoladinį gėrimą.  Vėliau aplankysime firminę Laimos parduotuvę ten galėsite įsigyti šokoladų, saldainių, dovanų rinkinių ir daug visko …
Po tokios įspūdžių dienos – kelionė link namų.

KAINA asmeniui: 33 Eur

Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Autobuso nuoma, Kelionės vadovo paslaugos;
  • Organizavimo paslaugos;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Lankomiems objektams turėti  s. – 8 EUR , vaikams, senjorams – 6 EUR
  • Medicininių išlaidų darudimas neįskaičiuotas.
  • Asmeninės išlaidos.

Keliaujantieji privalo turėti LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis negu 3 mėn. po kelionės pabaigos.
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Rezervuoti vietas