Kelionės po Lietuvą, Kelionių programos Lietuvoje

Kalėdinė Ryga

Įvairiuose pasaulio kampeliuose, švenčiančiuose Šv. Kalėdas, galima atrasti netikėčiausių tradicijų, kuriomis pasitinkamos didžiosios metų šventės. Tarp įspūdingiausius kalėdinius reginius pristatančių šalių atsiduria ir mūsų kaimynai latviai, kurių šventinio periodo tradicijos pažymi juos pasaulio Kalėdų žemėlapyje.

Nieko nėra maloniau nei garuojanti kava kelionėje! O ja, mėgausimės Latvijos sostinėje – Rygoje! Keliausime po Rygos senamiestį, kuris alsuos kalėdine dvasia, žibės visomis spalvomis kiemeliai ir aikštės. Tai pat aplankysime Kalėdinį miestelį, kuriame galėsite ieškoti dovanų, kurias paslėpsime po kalėdinėmis eglutėmis. Keliaujam?!


Kelionės data: 2021 12 18d. (1d.)
Kaina asmeniui : 49 eur/asm. Senjorams (65 m. ir vyresniems) bei vaikams iki 16 m. – 45 eur/asm.
KELIONĖS PROGRAMA:

Pirmoji pasaulyje Kalėdų eglė buvo pastatyta Rygoje. 1510 m. Juodagalvių gildijos nariai prieš šventes Rotušės aikštėje papuošė eglutę popierinėmis gėlėmis, o dabar šioje vietoje galime pamatyti paminklą pirmajai kalėdinei eglutei. Rygoje prasidėjusi kalėdinės eglutės puošimo tradicija prigijo visame pasaulyje, tad šis miestas dažnai įtraukiamas į rekomenduojamų aplankyti prieš Kalėdas vietų sąrašą.


Gruodžio 18 dieną keliausime į Rygą, žavinčią Art Nouveau stiliaus architektūra. Unikali ne tik miesto architektūra – ne mažiau žavi ir jo istorija. Ekskursijos po Rygą metu apžiūrėsite didžiausią Pabaltijyje Domo katedrą, kurioje ilsisi miesto įkūrėjo vyskupo Alberto palaikai, išgirsite kodėl Katės namas gavo tokį pavadinimą, pamatysite Švedų vartus, Mažosios ir Didžiosios Gildijų pastatus. Ekskursijos metu išvysite ir Trijų brolių namą, Juodagalvių gildijos pastatus, išgirsite neįtikėtinas istorijas apie Šv. Petro bažnyčią. Nukeliausime ir iki Operos teatro bei Laisvės paminklo, kuris vienos moters sumanumo dėka išliko net ir sovietmečiu.
Laisvu metu galėsite aplankyti jaukias pasipuošusias senamiesčio gatveles ir parduotuvėles, kuriose prekiaujama suvenyrais, meduoliais bei kalėdine atributika. Pailsėti nuo šventinio šurmulio galėsite užsukti į „Riga Black Magic“ kavinę, kurioje stebina tradicinio Rygos balzamo rūšių įvairovė.
Po tokios įspūdžių dienos – kelionė link namų.
KAINA asmeniui: 33 EurĮ kelionės kainą įskaičiuota:
  • Autobuso nuoma, Kelionės vadovo paslaugos;
  • Organizavimo paslaugos;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Keliaujantieji privalo turėti LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis negu 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.

Išvykimai iš Vilkaviškio, Marijampolės, Kazlų Rūdos, Kauno, Kėdainių. 
Apie tikslų išvykimo laiką informuosime likus dviems dienoms iki kelionės.
Kelionė įvyks susirinkus bent 30 asmenų grupei. 
Objektų lankymo tvarka ir bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Kelionės programą parengė UAB Janikės kelionės.
Pasiterauti apie kelionę ir rezervuoti vietas galite tel.: 8-618-21872 arba el.paštu violeta@janikeskeliones.lt

Svarbu! Kelionė tik su ES skaitmeniniu COVID sertifikatu. Sertifikatą galite rasti ir atsisiųsti prisijungę prie esveikata.lt sistemos.

Visi keliautojai turi užpildyti elektroninę patvirtinimo formą Covidpass.lv per 48 valandas prieš kirsdami Latvijos sieną.

Vaikams iki 12 m. šis reikalavimas netaikomas, pakanka pateikti asmens tapatybės dokumentą.

Jeigu jums pasireiškė ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) vykti į kelionę negalite. Prašome kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Keliautojams rekomenduojame:
Pasiimti į kelionę apsaugines veido kaukes;
Laikytis visų asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.);
Kelionės programoje aprašomi šventiniai renginiai gali būti ribojami bei taikomi papildomi saugumo reikalavimai dėl Covid-19 atsižvelgiant į situaciją Latvijoje.
Jei planuojama kelionė neįvyktų dėl pandeminių apribojamų, pasiūlysime kitas kelionės kryptis arba grąžinsime sumokėtus pinigus.

Rezervuoti vietas