Kelionės po Lietuvą

Kalėdinis paradas Gardine

Artėjant didžiausioms metų šventėms vis dažniau pradedame galvoti apie dovanas, ir kiekvienais metais vis norisi kažko orIginalaus po Kalėdinėmis eglutėmis, reiškiasi artėja šventinis laikotarpis. Prasideda kalėdinės mugės, džiugina šventiškai pasipuošę miestai, šurmulys ir dovanų paieškos... Tad jei esi pasiruošęs šventiniam laikotarpiui ir Tu, keliaukime pasidairyti į GARDINĄ, bei pamatyti, kaip jis ruošiasi Kalėdoms!

Kelionės data: 2019 12 14d. (1d.)

Kaina asmeniui : 24 eur/asm.

KELIONĖS PROGRAMA:

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Atvykimas į Baltarusijos pasienį (pasienio formalumų sutvarkymas, išorinės ES sienos kirtimas, gali užtrukti iki 1-4 val). 
11:30 val. Atvykimas į šventiškai pasipuošusį Gardiną – buvusį Vytauto Didžiojo miestą, vieną seniausių Baltarusijos miestų, menantį Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ištakas. Eisime prie Gaisrinės bokšto, kur kiekviena dieną 12:00 val. trimituoja trimitininkas. 
12:30 val. Keliausime į naujai atidarytą „Tsіkava“ (Цікавы музей) muziejų. Kolekcija šiame muziejuje unikali ir didžiausia visoje Baltarusijoje. Čia turėsite galimybę pamatyti praėjusių amžių namų apyvokos daiktų, kurių sukaupta virš 600 eksponatų. Muziejuje yra įrengtos kelios salės - vienoje iš salių galėsime apžiūrėti lygintuvų kolekciją, kitoje fotografijos įrangos ir radijo taškų, grotuvų, kirpyklų reikmenų ir virtuvės reikmenų kampelis. Čia rasime tokių įdomių dalykų kaip pavyzdžiui, telefono dėžę, kuri praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje stovėjo vienoje iš Gardino gatvių. Beje, muziejuje galite paliesti viską, fotografuoti eksponatus.

13:00 - 14:00 val. Laisvas laikas Gardino centre, skirtas pietums ir norintiems pasilikti savarankiškai pasivaikščioti  miesto gatvėmis, turėsite galimybę įsigyti šventinių dovanų ir lauktuvių. Kiti norintys galės keliauti į vieną didžiausių prekybos centrų "Old City". Prekybos centre rasite – didžiulę maisto prekių parduotuvę ir drabužių, vaikų prekių, avalynės parduotuvių, grožio prekių salonai, maitinimo įstaigos.
16:30 val. autobuse pasiliksime daiktus ir keliausime atgal į Gardino centrą, kur 17:00 val. prasidės šventinis Kalėdų senelių paradas. Tai ryškus, linksmas ir netgi šiek tiek magiškas renginys. Kasmet čia susirenka ne tik Gardino, bet aplinkinių miestų gyventojai. Kartu su paradu keliaujate prie pagrindinės miesto aikštės, kur sutiksite pagrindinį Gardino Kalėdų senelį su snieguole, ir padėsite įžiebti kalėdinę eglutę. Šventinis koncertas.
19:00 val. Pilni šventinių emocijų, apie 19–20 val. išvykstate namų link. Vėlyvas grįžimas į Marijampolę. 


KELIONĖS KAINA: 24 EUR

Įskaičiuota į kelionės kainą
  • Kelionė autobusu,
  • lydinčio vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba),ausinukų nuoma, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos.
  • Baltarusijos bevizio įvažiavimo leidimo mokestis ~ 6 Eur.
  • „Tsіkava“ (Цікавы музей) muziejus: suaugusiems 3 Eur, vaikams 2 Eur.

Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis, vietinio atstovo paslaugos rusų kalba;
Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 33 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 3 dienos iki kelionės pradžios.