Kelionės po Lietuvą

KALĖDINĖ VARŠUVA

2021.12.04

KELIONĖS DATA

49 Eur suaugusiam, 45 vaikui* Eur

KELIONĖS KAINA

Marijampolės. Vilkaviškio. Kalvarijos.

IŠVYKIMAS IŠ

KELIONĖS PROGRAMA 

Gruodžio 4 dieną vyksime į kalėdinę Varšuvą. Kasmet įspūdingai pasipuošianti Lenkijos sostinė šiais metais taip pat žada džiuginti nuostabiomis dekoracijomis. Taip pat kelionės metu turėsime galimybę pasirūpinti kalėdinėmis dovanomis apsilankę kalėdinėje mugėje. Varšuvos senamiestyje susibūrę prekybininkai siūlo įsigyti įvairių rankdarbių, tradicinių maisto produktų, kalėdinių dekoracijų. Čia galima paragauti tradicinių patiekalų, karšto vyno ar imbierinių meduolių.

Anksti ryte išvyksime iš Lietuvos, įlaipindami keleivius Vilkaviškyje, Marijampolėje ir Kalvarijoje. Atvykus į Lenkijos sostinę lauks pažintinė ekskursija senamiestyje, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Apžiūrėsime Karalių pilį ir aikštę, Karaliaus Zigmanto III koloną. Aplankysime gotikinio stiliaus Šv. Jono katedrą, klausysimės istorijų Turgaus aikštėje, kurioje išvysime ir miesto simbolį - Undinėlę. Pamatysime Barbakano gynybinę sieną, Didįjį teatrą, Šv. Kryžiaus bažnyčią, kurioje palaidota kompozitoriaus F. Šopeno širdis.

Po ekskursijos turėsite laisvą laiką, kurio metu galėsite apsipirkti kalėdinėje mugėje, prekybos centre, papietauti ar atsigerti kavos. Vakare išvyksime namo ne tik su lauktuvėmis, bet ir pasimėgavę Kalėdų laukimo nuotaika.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*kelionė turistinės klasės autobusu, 
*kelionės vadovo paslaugos, 
*ekskursinės programos sudarymas,
*kelionės dokumentų tvarkymas.
- Ekskursija Videniškių vienuolyne - 3 eur (senjorams - 2 euras);
- Kalėdaičių kepimo užsiėmimas - 2 eur;
- Ekskursija Ežerų žvejybos muziejuje - 5 eur (senjorams - 3 eur);
- Aukštaitiškos žuvienės virimo programa - 5 eur (veikams iki 10 metų - nemokamai);
- Kalėdinė programa "Meniškame kaime" - 12 eur;
- Aukštaitiškos vaišės (bulviniai blynai su mėsa arba keptas "zuikis", žolelių arbata, naminis pyragas) - 3,5 eur. Ar norėsite užsisakyti miatinimą informuokite užsakydami kelionę.


SVARBU. Kelionėje būtina turėti EU covid sertifikatą ir Galimybių pasą.

Dėl informacijos ir vietų rezervacijos skambinkite tel. 8-618-21872 arba rašykite el.paštu violeta@janikeskeliones.lt

Kelionė įvyks susirinkus bent 30 asmenų grupei. 

Jeigu jums pasireiškė ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) vykti į kelionę negalite. Prašome kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Keliautojams rekomenduojame:
Pasiimti į kelionę apsaugines veido kaukes;
Laikytis visų asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.);

Dėl išsamesnės informacijos ir vietų rezervavimo kreipkitės tel. 8-618-21872 arba el.paštu violeta@janikeskeliones.lt

*Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu likus 1-2 dienoms iki kelionės.
*Atsižvelgdamas į objektyvias sąlygas ir grupės pageidavimus, kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.
*Kelionės metu galime daryti vaizdo įrašus ar nuotraukas, nepamiršdami asmens teisės į privatumą, garbę bei orumą. Jei viešoje vietoje nufotografuoti ar nufilmuoti asmenys, kurie gerai matomi, atpažįstami, bet situacija nepateikia žmogaus iš negatyvios pusės – tai netraktuojama kaip brovimasis į jų privačią erdvę ir tokius įrašus galima naudoti. Fotografijos bei vaizdo įrašai gali būti naudojami UAB „Janikės kelionės“ rinkodaros bei įvaizdžio kūrimo tikslais. *Asmenys, pageidaujantys atšaukti savo atvaizdo naudojimą nurodytais tikslais, apie tai turi informuoti el. paštu info@janikeskeliones.lt.

Turistas įsipareigoja:
• Keleiviams vėluojantiems 10 minučių ir daugiau autobusas nebelaukia.
• Atlyginti kelionės metu padarytą žalą (sugadintą viešbučio inventorių, transporto priemones ir kt.). Jeigu žala padaryta nepilnamečio, visus nuostolius už jį apmoka atsakingas asmuo. Jeigu turistas prisiima kaltę ir sutinka atlyginti žalą, žalą reikia atlyginti vietoje. Tais atvejais, kai turistas kaltės neprisiima, kelionių organizatorius turi teisę žalą išieškoti Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. Turistas neprivalo atlyginti žalos atsiradusios dėl nenugalimos jėgos.

Rezervuokite vietas