Kelionės po Lietuvą

KALĖDINĖ KELIONĖ Į MOLĖTŲ KRAŠTĄ

2021.11.27

KELIONĖS DATA

39 Eur suaugusiam, 34 vaikui* Eur

KELIONĖS KAINA

Marijampolės. Vilkaviškio. Kazlų Rūdos. Kauno.

IŠVYKIMAS IŠ

KELIONĖS PROGRAMA 

Pirmoji prieškalėdinė kelionė įvyks lapkričio 27 dieną. Keliausime į Videniškius kur atgyja Kunigaikščių Giedraičių istorija. Apžiūrėsime unikalias portretines freskas, istorinę XVIII a. pabaigoje parašytą knygą ir keletą šimtų skutinėtų margučių. 
Vienuolyne lauks ir išskirtinė pramoga - kalėdaičių (plotkelių) kepimas. 

Aplankysime Mindūnų ežerų žvejybos muziejų. Susipažinsite su archajine žvejyba, žvejybos įrankiais bei medžioklės trofėjais. Virsime ant laužo ir ragausime autentišką aukštaitišką žuvienę.

"Meniškas kaimas" pasitiks kalėdinėmis giesmėmis dar ir mus pamokins profesionalūs muzikantai. Tai pat susipažinsime arba prisiminsime kokios buvo Kūčių ir Kalėdų tradicijos seniau, gal ir šiemet prie šiuolaikinių Kalėdų panaudosime senus papročius. 
 Ne tik pažinsite juodosios keramikos paslaptis su lietuviškosios keramikos amatininkais, bet ir patys nusilipdysite kalėdinį angelą. 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*kelionė turistinės klasės autobusu, 
*kelionės vadovo paslaugos, 
*ekskursinės programos sudarymas,
*kelionės dokumentų tvarkymas.
- Ekskursija Videniškių vienuolyne - 3 eur (senjorams - 2 euras);
- Kalėdaičių kepimo užsiėmimas - 2 eur;
- Ekskursija Ežerų žvejybos muziejuje - 5 eur (senjorams - 3 eur);
- Aukštaitiškos žuvienės virimo programa - 5 eur (veikams iki 10 metų - nemokamai);
- Kalėdinė programa "Meniškame kaime" - 12 eur;
- Aukštaitiškos vaišės (bulviniai blynai su mėsa arba keptas "zuikis", žolelių arbata, naminis pyragas) - 3,5 eur. Ar norėsite užsisakyti miatinimą informuokite užsakydami kelionę.

Kelionė su GALIMYBIŲ PASU. 
Vaikams iki 16 m. Galimybių paso nereikia. Pakanka parodyti dokumentą, patvirtinantį vaiko amžių. Vaikai nuo 16 iki 18 m. Galimybių pasą su asmens dokumentu gali atsiimti Registrų centro padalinyje, Lietuvos pašto skyriuje, „Sodros“ padalinyje ar vaistinėje (arba už juos atsiimti jų tėvai). Suaugusiems privaloma turėti galimybių pasą.

Jeigu jums pasireiškė ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) vykti į kelionę negalite. Prašome kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Keliautojams rekomenduojame:
Pasiimti į kelionę apsaugines veido kaukes;
Laikytis visų asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.);

Dėl išsamesnės informacijos ir vietų rezervavimo kreipkitės tel. 8-618-21872 arba el.paštu violeta@janikeskeliones.lt

*Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu likus 1-2 dienoms iki kelionės.
*Atsižvelgdamas į objektyvias sąlygas ir grupės pageidavimus, kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.
*Kelionės metu galime daryti vaizdo įrašus ar nuotraukas, nepamiršdami asmens teisės į privatumą, garbę bei orumą. Jei viešoje vietoje nufotografuoti ar nufilmuoti asmenys, kurie gerai matomi, atpažįstami, bet situacija nepateikia žmogaus iš negatyvios pusės – tai netraktuojama kaip brovimasis į jų privačią erdvę ir tokius įrašus galima naudoti. Fotografijos bei vaizdo įrašai gali būti naudojami UAB „Janikės kelionės“ rinkodaros bei įvaizdžio kūrimo tikslais. *Asmenys, pageidaujantys atšaukti savo atvaizdo naudojimą nurodytais tikslais, apie tai turi informuoti el. paštu info@janikeskeliones.lt.

Turistas įsipareigoja:
• Keleiviams vėluojantiems 10 minučių ir daugiau autobusas nebelaukia.
• Atlyginti kelionės metu padarytą žalą (sugadintą viešbučio inventorių, transporto priemones ir kt.). Jeigu žala padaryta nepilnamečio, visus nuostolius už jį apmoka atsakingas asmuo. Jeigu turistas prisiima kaltę ir sutinka atlyginti žalą, žalą reikia atlyginti vietoje. Tais atvejais, kai turistas kaltės neprisiima, kelionių organizatorius turi teisę žalą išieškoti Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. Turistas neprivalo atlyginti žalos atsiradusios dėl nenugalimos jėgos.

Rezervuokite vietas