Medikams, Pagrindinis puslapis, Poilsis Lietuvoje

Nakvynė Pakruojo dvare, kur vis dar vyksta gėlių festivalis!

Ar žinojote, kad į gėlių festivalį atvykti ir mėgautis jo bei XIX a. dvaro magija galite visiškai neskubėdami ir ilsėdamiesi jaukiuose dvaro viešbučiuose?Pasiūlymas atvykti festivalin su nakvyne kartu su draugais, šeima ar tiesiog romantiškai dviese!

2 dienų poilsis

KELIONĖS TRUKMĖ

nuo 207,00 Eur dviems suaugusiems.

KELIONĖS KAINA

Malūnininko namas, dvivietis kambarys.

APGYVENDINIMAS
Mylistos, tikriausiai sutiksite, kad dvariškas poilsis ir įkvėpianti aplinka - geriausia sveikatai dovana! Tad kviečiame jus ilsėtis ir pramogauti didžiausiame Lietuvos dvare, kur galėsite grožėtis XIX a. pab. dvaro užsiėmimais bei ekspozicijomis. Pailsėti nuo įtemptų darbų, atsipalaiduoti siūlome apsistoti Malūnininko namo viešbutyje, ku galėsite  mėgautis dvaro spa masažų  gydomosiomis galiomis. Su šiuo pasiūlymu turėsite galimybę išbandyti dvaro žirgų eiklumą. 
Su šiuo pasiūlymas 2 asmenims Jums priklauso:
* jauki nakvynė dviviečiame kambaryje Malūnininko namo viešbutyje su pusryčiais,
* masažai dvaro Spa dviems asmenims po 1 val.
* jodinėjimas dvaro žirgais dviems asmenims po 1 val.,
* kino žiūrėjimas autentiškame vėjo malūne.
Su šiuo pasiūlymu 2 asmenims Jums priklauso:
* jauki nakvynė dviviečiame kambaryje Malūnininko namo viešbutyje su pusryčiais,
* masažai dvaro Spa dviems asmenims po 1 val.
* pirtis - 1 val.,
* kino žiūrėjimas autentiškame vėjo malūne.
Malūnininko name įsikūręs viešbutis tai – 22 jaukūs, unikalūs ir kiekvienas su sava dvasia kambariai, kurie leis pajusti istorišką atmosferą ir pasijausti kaip namie.

Ant Kruojos upės kranto įsikūręs, savo aplinka ir interjeru žavintis viešbutis bus tarsi prieglobstis ir ramybės oazė ištrūkus iš niekada nesustojančio miesto. Poilsis su mylimuoju ar mylimąja, draugais, šeima ar kolegomis – įsimintinas laikas skirtas tik Jums, Jūsų atsipalaidavimui ir bendravimui.

Galite rinktis iš unikalių vienviečių, dviviečių, triviečių, keturviečių ir net šeimyninių kambarių, kuriuose Jūsų patogumui veikia nemokamas Wi-Fi.

*** Šalia viešbučio veikia Pakruojo dvaro užeiga „Traktierius“, iš kurios, viešbučio svečiams pageidaujant, maistas gali būti pristatomas ir į viešbučio kambarius.
Tai pat galite užsisakyti Jaunavedžių apartamentus.

Romantiškiausias kambarys, kuriame galite paminėti gražiausias Jūsų gyvenimo akimirkas, grožintis nuostabiu atsiveriančiu vaizdu į dvaro rūmus, daugiametį parką ir apačioje raibuliuojančią upę Kruoją. Jaukūs akcentai sukurs jaukią šilumą, o buvimas dviese - plazdančią aistrą.
Tai pat galite užsisakyti Sužadėtinių apartamentus.

Geriausia ir romantiškiausia vieta prisipažinti meilėje ar tapti sužadėtiniais. Lengvumas, šelmiškumas, jaukumas ir romantika - akcentai, kurie susilieja ir žavi šiame kambaryje.

Šią vasarą vėl gėlėmis sužydęs dvaras kviečia ne tik ilsėtis viešbutyje ant upės kranto su pusryčiais, tačiau ir pasinerti į XIX a. dvaro gyvenimą su šekspyrišku prieskoniu – milijonais žiedų viliojantį „Vasarvidžio nakties sapną". Naujos, dar neregėtos gėlių kompozicijos, skulptūros ir kiti meniniai sprendimai, dar daugiau gėlių rūšių bei jų aromatų didžiausiame Lietuvos dvare – tiesiog neleis pabusti iš margo vasaros sapno.

Visą dieną galėsite grožėtis gėlių festivaliu, neskubėdami sudalyvauti siūlomose atrakcijose žinodami, kd nereikės skubėti vykti namo.

Viešnagę dvare dar galėsite paįvairinti visa gausa papildomų veiklų ir užsiėmimų pagal jūsų pomėgius bei akimirkos nuotaiką (galima ir iš anksto susiderinti su Malūnininko namo viešbučio administracija).

Būdami gėlėčiausios vietos Lietuvoje po atviru dangumi dalimi grožėsitės milijonais žiedų, atskleisite meilės eliksyro gamybos paslaptis, dvaro gyvenimo subtilybes. Jūsų lauks dar daugiau nei praeitais metais gėlių ir skirtingų jų rūšių, praeitų metų kūrinių naujame amplua ir visiškai naujų, dar neregėtų mistinių gėlių skulptūrų, dvariškų užsiėmimų ir meninių sprendimų. Kiekvienas grožėdamasis magišku XIX a. pasauliu su Antikos laikų elegancijos prieskoniu galės išgirsti, ką kalba gėlės, praeiti širdžių alėja, Kupidonui palietus – išlaisvinti savo jausmus ir atrasti savo mylimiausios gėlės žiedą.

Vasarvidžio nakties sapnas 2020 Pakruojo dvare – vieta, kur skleidžiasi gėlių magija.


Informacija norintiems pasinaudoti 200 Eur kompensacija, medikams čia >>
Be atskiro susitarimo atvykimas  nuo 14 val. iki  18 val.
Koordinatės:
    492539, 6206336 (LKS) (Lietuvos formatas)
    55.991093, 23.880423 (WGS) (Pasaulinis formatas)
    55° 59′ 27.93″, 23° 52′ 49.52″ (WGS)

Mus rasti galite adresu:
Pakruojo dvaro Malūnininko namo viešbutis: Karčiamos g. 9, Pakruojo kaimas, Pakruojo rajonas.
Pakruojo dvaro Centrinių rūmų viešbutis: Parko g. 1, Pakruojo kaimas, Pakruojo rajona

REZERVUOKITE VIETAS

Užpildykite formą ir siųskite, mes rezervuposime vietas. Rezervacijai būtina nurodyti keliautojo vardą pavardę, telefono numerį bei el.paštą. Licenzijos numerį. Nurodyti kuris pasiūlymas domina.