2020m. kelionių paiūlymai, Pagrindinis puslapis

MES DALYVAUJAM! IŠSKIRTINIAI #ADVENTUR2020 kelionių pasiūlymai

Sausio 24-26 d. vyks tradicinė ir didžiausia turizmo paroda Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Kviečiame apsilankyti 5 salėje, TEZ TOUR kelionių mugės stende!

Kodėl verta atvykti į parodą?
JANIKES KELIONES dalyvaus Turizmo parodoje, susitikime „Litexpo“ mus rasite 5 salėje - TEZ TOUR stendas.
 • Text Hover

Kontaktai parodos metu: 📞 8 671 99855 | 📧 info@janikeskeliones.lt  | 📌 www.janikeskeliones.lt

Darbo laikas Litexpo (Laisvės pr. 5, Vilnius, Lietuva)

 •     Penktadienis, sausio 24 d. 10:00 - 19:00   
 •     Šeštadienis, sausio 25 d.10:00 - 19:00
 •     Sekmadienis, sausio 26 d.10:00 - 16:00


Negalintiems atvykti į parodą Vilniuje (Litexpo), visus geriausius kelionių pasiūlymus galite išsirinkti ir įsigyti mūsų biure

Darbo laikas biure (J.Basanavičiaus a. 9, Marijampolė)

 •     Pirmadienis - Penktadienis, sausio 20 - 24 d. 09:00 - 18:00  

Kelionių mugės stende, Janikės kelionių merginos, Jums pristatys kelionių naujienas, patars bei pasiūlys geriausią kelionių pasiūlymą.
Visi, įsigiję keliones „Tez Tour“ kelionių mugė stende, dalyvaus loterijoje.

Laukiame jūsų parodoje, „Tez Tour“ kelionių mugė stende, 5 „Litexpo“ salėje! Tikime, kad iš parodos išeisite ne tik išsinešdami puikią nuotaiką, bet ir svajonių atostogas.
Tik šią savaitę! Papildoma nauda TEZ TOUR, rezervuojantiems keliones*:
 
-50% nuolaida vietų lėktuve rezervavimui!
Keliaujantiems su užsakomaisiais skrydžiais. Tik užsakymams iki sausio 23 d.

Nemokamai! Slidinėjimo įrangos gabenimas**.
Vykstantiems tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais į Zalcburgą arba Veroną. Tik perkant pilną kelionės paketą.

Individualus pervežimas vietoj grupinio!
Rezervuojantiems kelionę į PALOMA HOTELS Turkijoje.

Dovanų ekskursija „Vakarinis Batumis + chačapurių ir gruziniško vyno degustacija".
Perkantiems kelionės paketą į Sakartvelą (Gruziją).


*  Visi akcijos pasiūlymai galioja tik naujiems užsakymams.
** Vietų skaičius ribotas.

BŪK PIRMAS, KURIS GAUS GERIAUSIĄ POILSINIŲ KELIONIŲ PASIŪLYMĄ!

Jau dabar išsirink patraukliausius viešbučius savo atostogoms ir prasidėjus #ADVENTUR2020 sausio 24-26d. kelionių pasiūlymams spėk sučiupti mažiausią kainą! Pasiūlymų kiekis bus ribotas! Nesnausk!

 • Text Hover
 • Text Hover
 • Text Hover
 • Text Hover
 • Text Hover
 • Text Hover
 • Text Hover
 • Text Hover
 • Text Hover
 • Text Hover
 • LAIMĖKITE NET DVI KELIONES!
  Net du laimingieji laimės kelionę dviems į GRUZIJĄ (Sakartvelą) bei BODRUMĄ, Turkiją.
  Pagrindinio TEZ TOUR prizo laimėtojai paaiškės sekmadienį, kuomet du laimingieji burtų keliu bus išrinkti 14 val. vyksiančioje finalinėje loterijoje. Daugiau informacijos apie loteriją jau netrukus.
 • TEZ TOUR LAIMĖS VALANDOS!
  Kiekvieną dieną 11 val., 13 val., 15 val. dalyvaukite loterijose ir laimėkite daugybę TEZ TOUR prizų!
 • JŪSŲ LAUKIA PRAMOGOS!
  Netrūks ir pramogų! Jus tikrai nudžiugins iš Šiaurės atvykusios nuotaikingosios TEZ TOUR baltosios meškos, kviesite ragauti paragauti burbulinės arbatos, pasidaryti smagių nuotraukų, ir, žinoma, išbandyti fortūną loterijoje!
 • INSTAGRAM KONKURSAS
  Kviesime fotografuotis TEZ TOUR stende, kelti nuotraukas į INSTAGRAM STORIES, žymėti @tez_tour_lietuva bei laukti prizų!
  Konkurso taisyklės bus skelbiamos TEZ TOUR stende.
 • Kiekvienas užpildęs dalyvio kortelę "JANIKĖS KELIONĖS" stende Adventur 2020 parodos metu sausio 24-26 d. ir užsakantiems keliones sausio 20 -26 dienomis biure J.Basanavičiaus a. 9, Marijampolė sausio 24d. turi galimybę laimėti lagaminą savo svajonių atostogoms!

 • Text Hover

LAIMĖK KELIONIŲ LAGAMINĄ!

Kiekvienas užpildęs dalyvio kortelę "JANIKĖS KELIONĖS" stende Adventur 2020 parodos metu sausio 24-26 d. ir biure J.Basanavičiaus a. 9, Marijampolė sausio 24d. turi galimybę laimėti lagaminą savo svajonių atostogoms!

Loterijos laimėtojas bus traukiamas burtų keliu 2020 m. sausio 26 d. (arba sausio 27d.) ir paskelbtas @Janikėskelionės facebook, instagram puslapyje, asmeniškai el.paštu ir telefonu.

LOTERIJOS SĄLYGOS IR TAISYKLĖS
2019 M. SAUSIO 06 D.


Loterijos organizatorius: UAB „Janikės kelionės“ (toliau Janikės kelionės), J.Basanavičiaus a. 9 , Marijampolė.
Loterijos laikotarpis: pradžia – 2020 m. sausio 24 d., pabaiga – 2019 m. sausio 26 d. (imtinai).
Loterijoje gali dalyvauti visi 18 metų sulaukę asmenys, kurie ADVENTUR‘2019 parodoje Litexpo 2020 m. sausio 24-26 d. užpildo dalyvio anketą Tez Tour stende arba užsako kelionę sausio 24 Janikės kelionės biure adresu  J.Basanavičiaus a. 9 , Marijampolė.
Loterijos prizas: kelioninis lagaminas.
Laimėtas prizas į kitus daiktus ar pinigus nekeičiamas.
Loterijos laimėtojai bus traukiami burtų keliu  2020 m. sausio 26 d. vakare ir paskelbti @JANIKĖSKELIONĖS facebook, instagram (@expresskeliones) puslapyje, asmeniškai nurodytu anketoje el.paštu bei telefonu.
Laimėtojas per 3 darbo dienas nuo informacijos apie laimėjimą paskelbimo datos privalo susisiekti su loterijos organizatorium ir atsiimti laimėtą prizą.
Loterijoje turi teisę dalyvauti kiekvienas suaugęs asmuo, kuris yra susipažinęs su Loterijos Taisyklėmis ir Sąlygomis bei su jomis sutinka.
Loterijos dalyviai žino, sutinka ir leidžia, kad Loterijos metu pateikti jų asmens duomenys būtų naudojami Loterijai organizuoti bei vykdyti, įskaitant laimėtojo atranką, laimėtojo viešą paskelbimą, ir būtų tvarkomi rinkodaros bei statistikos ir kitais įstatymų leidžiamais tikslais. Žaidėjų duomenys rinkodaros tikslai tvarkomi pagal taisykles, skelbiamas http://www.janikeskeliones.lt/naujienlaiskio-prenumerata/  . Loterijos dalyvis gali atsisakyti, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, siųsdamas prašymą panaikinti jo duomenis el. paštu: info@janikeskeliones.lt ar pasiskambindamas tel. +370 671 99855
Laimėtojas, taisyklėse nustatyta tvarka neatsiėmęs prizo, netenka teisių į jį. Tokio laimėtojo nustatymas tampa negaliojančiu.
Loterijoje dalyvaujantys asmenys įsipareigoja išsamiai susipažinti su Loterijos taisyklėmis bei sutinka laikytis jų bei Organizatoriaus priimtų Loterijos sprendimų.
Organizatorius, įtaręs Loterijos Taisyklių pažeidimą, turi teisę atidėti prizo perdavimą Loterijos laimėtojui iki tyrimo pabaigos. Jeigu tyrimo metu paaiškėja, kad Loterijos Taisyklės buvo pažeistos, Organizatorius turi teisę pasilikti laimėjimą sau.
Organizatorius pasilieka teisę keisti Loterijos sąlygas ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti tinklalapyje www.janikeskeliones.lt
Loterijoje gali dalyvauti visi fiziniai asmenys, išskyrus "Janikės kelionės" įmonės darbuotojus bei jų šeimos narius.
 • Text Hover