2020m. kelionių paiūlymai, Pagrindinis puslapis

200 EUR MEDIKAMS POILSIUI LIETUVOJE

Medikų atostogoms: kada ir kaip galėsite pasinaudoti?

Jau nuo rugsėjo 1 d. per koronaviruso pandemiją dirbę medikai galės pasinaudoti valstybės teikiama kompensacija atostogoms Lietuvoje. Sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojai už 200 EURŲ paramą galės pasinaudoti vietinio turizmo paslaugomis ir ilsėtis savo šalyje. Norėdami jums palengvinti turizmo paslaugų pasirinkimą, suruošime viską taip, jog jums teliks išsirinkti ir keliauti. Sekite naujienas mūsų svetainėje ir pirmi sužinosite apie geriausius mūsų pasiūlymus skirtus jums!.
  • Taip sakome AČIŪ už darbą COVID-19 pandemijos metu ir skatiname atostogauti Lietuvoje. Esame stipresni kartu!
Kas galės pasinaudoti kompensacija atostogoms Lietuvoje?

Valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis galės pasinaudoti sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai – gydytojai:

Medicinos gydytojai, gydytojai rezidentai, šeimos gydytojai bei gydytojai specialistai, akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai.

✧ Pagal šiuo metu rengiamą aprašo pakeitimą, projekte taip pat galės dalyvauti galiojančias licencijas turintys ir į Sveikatos apsaugos ministerijos sudarytus sąrašus įtraukti odontologai ir burnos priežiūros specialistai. Daugiau informacijos galite rasti čia.

✧ Šiuo metu rengiamame aprašo pakeitime taip pat numatyta, kad valstybės kompensuojamomis paslaugomis galės naudotis ir nelicencijuoti gydymo įstaigų darbuotojai, įtraukti į savivaldybių sudarytus ir Ekonomikos ir inovacijų ministerijos patvirtintus nelicencijuotų gydymo įstaigų darbuotojų sąrašus.

Kada galėsite pasinaudoti 200 eurų parama?
Valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas galės pasinaudoti nuo šių metų rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 dienos.

Kaip galėsite pasinaudoti parama medikams?
1 žingsnis
Išsirinkite pasiūlymą

Išsirinkite kelionės pasiūlymą mūsų internetinėje svetainėje, arba susisiekite su agentu, kuris padės išsirinkti.

2 žingsnis
Užsisakykite

Užsisakyti galite pasiūlymą paštu: info@janikeskeliones.lt arba tel. +37067199855

3 žingsnis
Patvirtinkite

Kelionių agentui pateikite galiojančios licencijos numerį arba turizmo paslaugų kuponą, taip pat asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Pasirašykite paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją.

4 žingsnis
Atsiskaitymas

Jei pasirinkta paslauga yra brangesnė nei 200 eurų, sumokėkite likusią sumos dalį. Jei sumą yra mažesnė skirtumas negrąžinamas.

5 žingsnis
Mėgaukitės poilsiu

Naudokitės įsigyta paslauga ir poilsiaukite. *Paslauga pasinaudoti galite tik vieną kartą nuo rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d.

Užpildykite užklausą apačioje arba pageidavimų formą čia ir mes su jumis netrukus susisieksime!
  • Taip sakome AČIŪ už darbą COVID-19 pandemijos metu ir skatiname atostogauti Lietuvoje. Esame stipresni kartu!

Noriu gauti pasiūlymus medikams

Nurodykite, kad norite pasiūlymų skirtų medikams.

  • Taip sakome AČIŪ už darbą COVID-19 pandemijos metu ir skatiname atostogauti Lietuvoje. Esame stipresni kartu!
   1. Kokios turizmo paslaugos bus kompensuojamos valstybės?
Apgyvendinimo paslaugos, organizuotos turistinės kelionės ir turizmo paslaugų rinkiniai, kuriuos gali sudaryti pervežimo, transporto priemonių nuomos, apgyvendinimo ir kitos neatsiejamos paslaugos, pavyzdžiui – maitinimas, sveikatingumo paslaugos ir bilietai į lankytinus objektus. Įsigytos paslaugos gali būti teikiamos tik Lietuvos teritorijoje.

    2. Kas gali įsigyti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas?
Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai – gydytojai (medicinos gydytojai, gydytojai rezidentai, šeimos gydytojai ar gydytojai specialistai), akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai. (Ekonomikos ir Inovacijų Ministerija su savivaldybėmis bei Sveikatos Apsaugos Ministerija derina sąrašo
praplėtimą kitais su virusu kovojusiais sveikatos apsaugos sistemos darbuotojais).

    3. Kada bus galima įsigyti ir panaudoti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas?
Valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugas įsigyti ir jomis pasinaudoti bus galima nuo 2020 m. rugsėjo mėn. 1 d. iki 2020 lapkričio mėn. 30 d.

    4. Kokia suma už suteiktas turizmo paslaugas kompensuojama valstybės?
Valstybės kompensuojamų turizmo paslaugų vertė vienam sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojui – 200 eurų su PVM.

    5. Ar galima įsigyti turizmo paslaugų už mažesnę sumą?
Galima, tačiau nepanaudota dalis sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams nekompensuojama.

    6. Ar galima įsigyti turizmo paslaugų už didesnę sumą?
Galima, tačiau, jei turizmo paslaugų, kuriomis nori pasinaudoti sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas, suma yra didesnė, skirtumą sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojas padengia savo lėšomis.

    7. Ar galima įsigyti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas kelis kartus mažesnėmis sumomis?
Ne. Kompensuojamas turizmo paslaugas vienas sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas gali įsigyti tik vieną kartą iš vieno paslaugų teikėjo.

    8. Ar galima įsigyti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas iš kelių teikėjų?

Negalima. Valstybės kompensuojamų turizmo paslaugų suma į dalis neskaidoma, todėl paslaugas galima įsigyti tik iš vieno paslaugų teikėjo. Valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis vienas sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas gali pasinaudoti tik vieną kartą, o nepanaudota lėšų dalis nėra kompensuojama.

    9. Į ką reikėtų kreiptis, norint įsigyti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas?

Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai, norėdami pasinaudoti valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugoms, turėtų kreiptis į turizmo paslaugų teikėją, kurio siūlomą turizmo paslaugą ketina įsigyti. Teikėjų sąrašas bus patalpintas puslapyje www.atostogosmedikams.lt iki rugsėjo 1 d.

    10. Kokius dokumentus reikėtų turėti su savimi? Ką reikės pateikti įsigyjant turizmo paslaugas?

Kreipdamiesi dėl valstybės kompensuojamų turizmo paslaugų įsigijimo, sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai turėtų su savimi turėti ir teikėjui pateikti profesinį pažymėjimą ir jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį, taip pat asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją. Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams turizmo paslaugų teikėjas taip pat pateiks paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją ir paprašys ją pasirašyti.

    11. Ar paslaugų užsakymas vyks tiesiogiai?

Taip. Paslaugas reikės užsisakyti tiesiogiai iš turizmo paslaugų teikėjo.

    12. Ar turizmo paslaugos kompensuojamos tik sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojams ar ir jų šeimos nariams?
Sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas gali įsigyti kompensuojamas turizmo paslaugas tik vieną kartą iš vieno paslaugų teikėjo savo vardu. Užsakant apgyvendinimo paslaugas, apribojimai numerio tipui ir kategorijai nėra taikomi. Paslaugos negali būti perleistos tretiesiems asmenims.

    13. Ar gali šia priemone naudotis odontologai, burnos higienistai?
Negali.

    14. Ar gali šia priemone naudotis greitosios pagalbos vairuotojai?

Taip, paramedikai ir greitosios pagalbos vairuotojai taip pat galės pasinaudoti, tačiau savivaldybės iki tol turės pateikti jų sąrašus.

    15. Kokius darbuotojus savivaldybių administracijos gali įtraukti į nelicencijuotų medikų sąrašus?

Savivaldybių administracijos teikia LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijai sąrašus nelicencijuotų medikų, kurie dirbo COVID–19 pandemijos metu (pvz.,paramedikų ir greitųjų pagalbos automobilių vairuotojų, infekcijų kontrolės specialistų, klinikos laborantų (kurie ėmė tepinėlius dėl COVID-19),  slaugytojų padėjėjų, kineziterapeutų bei ergoterapeutų, ir kitų sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojų, kuriems karantino laikotarpiu padidėjo darbo krūvis). Paslaugos bus suteikiamos tik asmenims, esantiems sąraše.

    16. Nuo kada galima užsisakyti turizmo paslaugas?
Turizmo paslaugas galima užsisakyti nuo rugpjūčio 10 d., bet paslaugų teikimas bus galimas nuo rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d.